Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin (Wieniawa)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w nauce języka polskiego dla osób chcących się go nauczyć. Nie jestem profesjonalnym nauczycielem dla obcokrajowców, dlatego nie pracuję z podręcznikiem, a jedynie zapewniam samą rozmowę z języku polskim i wszelką pomoc związaną z jego lepszym zrozumieniem :) 

I offer help with learning polish language for people from abroad. I’m not a professional teacher, so I don’t work with books or exercises, but I offer only speaking and every help in understanding polish better :)

Aiuto a imparare lingua polacca per gli stranieri. Non sono l’insegnante professionista, quindi non lavoro con i libri di testo o i compiti, ma offro solo conversazione in polacco e qualsiasi aiuto a comprendere meglio questa lingua :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2021
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Magister
Psychologia
10.2017 - aktualnie
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Teologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.