Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Wrocław
Dzierżoniów
Kalisz
Ostrów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
Poznań
Katowice
Efektywna nauka40 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Poznanie podstawowych metod i technik pamięciowych nie tylko usprawni Twoją pamięć, ale w znacznym stopniu zwiększy też Twoją zdolność pojmowania, rozumienia i kształtuje wyobraźnie.
Osobiście sam zacząłem efektywnie stosować te techniki podczas nauki do sesji egzaminacyjnych na studiach, a następnie pomagając wykorzystać je moim kolegom z gorszymi wynikami. Aktualnie wszyscy żałujemy , że nie korzystaliśmy z nich w liceum czy gimnazjum, zaoszczędzając tym wiele cennego czasu.
Więc jeżeli Ty albo twoje dziecko macie problemy z nauką serdecznie zapraszam do kontaktu. Podczas nauki będziemy wykorzystywać siłę Twoich skojarzeń i rozwijać wyobraźnie. Przekonasz się jak powyższe, kartki papieru i kolorowe długopisy będą miały olbrzymi wpływ na osiągane wyniki.
Preferowana forma kontaktu online.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.