Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Wola)
Rzeszów
Jarosław
Faktura VAT

O mnie

Nazywam się Robert Krupa. Studiowałem na Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, kierunek Informatyka.Tworzeniem stron www zajmuję się od 10 lat. Mogę śmiało powiedzieć, że robię to, co lubię nie marnując przy tym czasu. Informatyka i nowe technologie to moja pasja. Obecnie jestem freelancerem, prowadzącym własną działalność „Magię Usług - usługi internetowe". Zapraszam do współpracy i kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Świetny, cierpliwy nauczyciel! Bardzo polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Bardzo profesjonalne podejście. Duża wiedza poparta doświadczeniem, cierpliwość i elastyczność. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.