Magdalena Kubit

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Niektórzy nazywają fiński językiem elfów, a inni - jednym z najtrudniejszych na świecie! Po ukończeniu trzech lat studiów licencjackich ugrofinistyka - filologia fińska za specjalizacją angielską mogę się zgodzić z każdym z tych stwierdzeń. Oferuję moją wiedzę i umiejętności w poprowadzeniu zajęć z języka fińskiego od poziomu początkującego do B1. Jeżeli myślisz o wyjeździe, potrzebujesz języka w pracy lub po prostu fascynuje Cię fiński - z chęcią nauczę zasad gramatyki i komunikacji w tym niezwykłym języku. Jestem komunikatywna i otwarta, a przede wszystkim uwielbiam naukę języków i dbam, aby nigdy nie była nudna!
I ALSO TEACH FINNISH IN ENGLISH

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.