Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot

Błażej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Błażej

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

TAK TAK TAK! Dziękuję raz jeszcze! Zdałam celująco maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym, przez co mogłam się dostać na wymarzone studia. Zdecydowanie polecam przygotowanie do matury z Błażejem, pełen profesjonalizm i ogromna wiedza!!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2017

Blazej jest bardzo pozytywną osobą ze świetnym podejściem, nauka z nim jest lekka i przyjemna oraz przeklada się na moje dobre oceny. Polecam wszystkim

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Nauka z Błażejem to czysta przyjemność! Jest rzetelny, punktualny i sumienny. Zajęcia dodały mi pewności siebie i zmniejszyły strach przed mówieniem w języku angielskim. Przy moim braku talentu do nauki języków obcych, w stosunkowo krótkim czasie nauczył mnie bardzo dużo i mam nadzieję, że jeszcze nauczy:) Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Błażejem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.