Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Katowice
Warszawa
Gliwice
Chorzów
Tychy
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Magda

O mnie

Hej nazywam się Magda i uczę włoskiego i angielskiego na każdym poziomie zaawansowania.Mówię po włosku biegle, już w liceum wyjeżdżałam do pracy we Włoszech, zdałam maturę rozszerzoną z włoskiego na 98%. Później studiowałam w Bolonii, a od powrotu do Polski od kilku lat pracuję z językiem włoskim, język ten jest zatem codziennie obecny w moim życiu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2011
Uniwersytet Boloński
Stosunki międzynarodowe
10.2011 - 10.2012
Uniwerystet Karola (Praga, Czechy)
Stosunki międzynarodowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Zajęcia na 5 +. Duża różnorodność i elastyczność w prowadzeniu zajęć- dopasowanie do potrzeb i poziomu ucznia. Miła atmosfera i ciekawy dobór materiałów jeszcze bardziej motywują do nauki języka :)

Magda

Dziękuję bardzo Daria! Bardzo miło jest mi Cię uczyć i obserwować efekty Twojej pracy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.