Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 - 60 / 60 min

Gosia

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia dla dzieci oraz dla dorosłych na wszystkich szczeblach nauczania (A1-C1), w tym także język specjalistyczny (prawo, biznes, medycyna).

Jestem lektorką języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów językowych w szkołach językowych, firmach oraz w uczelni wyższej (UAM w Poznaniu). Ukończyłam studia magisterskie w zakresie filologii romańskiej na UAM w Poznaniu, część studiów odbyłam we Francji.

Profesjonalnie przygotowuję do egzaminów językowych (DELF, DALF, egzaminy z języka specjalistycznego), matury oraz egzaminów na studiach.

Starannie dobieram materiały nauczania, wykorzystuję także zasoby multimedialne. Zajęcia możliwe u mnie (Lewobrzeże) lub z dojazdem do ucznia. Możliwa także nauka w małych grupach, on line (skype, messenger), a także stacjonarnie u mnie (Lewobrzeże) lub u ucznia. W obecnej sytuacji proponuję naukę zdalną (on line).

Cena zajęć 60 minut uzależniona jest od rodzaju lekcji (język bisnesowy / standardowy), ilości zajęć w tygodniu, ilości osób na zajęciach oraz ewentualnego dojazdu do ucznia:

ONLINE / U NAUCZYCIELA / INDYWIDUALNE:

1-2h w tygodniu - 60 zł
+3h w tygodniu - 50 zł

ONLINE / U NAUCZYCIELA / MAŁE GRUPY DO 4 OSÓB:

1-2h w tygodniu - 80-90-100 zł (2, 3, 4 OSOBY)
+3h w tygodniu - 70-80-90 zł (2, 3, 4 OSOBY)

Z DOJAZDEM DO UCZNIA + 30 zł

JĘZYK BIZNESOWY / PRAWNICZY / MEDYCZNY + 40 zł

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota07:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
UAM w Poznaniu
Magister
filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.