Ostatnia aktywność:
12 dni temu
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia dla dzieci oraz dla dorosłych na wszystkich szczeblach nauczania (A1-C1), w tym także język specjalistyczny (prawo, biznes, medycyna).

Jestem lektorką języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów językowych w szkołach językowych, firmach oraz w uczelni wyższej (UAM w Poznaniu). Ukończyłam studia magisterskie w zakresie filologii romańskiej na UAM w Poznaniu, część studiów odbyłam we Francji.

Profesjonalnie przygotowuję do egzaminów językowych (DELF, DALF, egzaminy z języka specjalistycznego), matury oraz egzaminów na studiach.

Starannie dobieram materiały nauczania, wykorzystuję także zasoby multimedialne. Zajęcia możliwe u mnie (Szczecin Niebuszewo) lub z dojazdem do ucznia (Śródmieście, Niebuszewo). Możliwa także nauka w małych grupach, on-line (skype).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
UAM w Poznaniu
Magister
filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.