Magda Zmarzła

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Osielsko
Bydgoszcz
Niemcz
Żołędowo
Maksymilianowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola!

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim lub jesteś uczniem i potrzebujesz korepetycji skontaktuj się ze mną. W zeszłym roku ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku filologia hiszpańska o specjalizacji nauczycielskiej. Korepetycji udzielam od trzech lat. Moja nauka hiszpańskiego zaczęła się 9 lat temu w I Liceum Ogólnokształcącym w Bygdgoszczy na profilu hiszpańskim. Standardowa lekcja trwa 60 min, ale prowadzę lekcje 45 minutowe dla młodszych dzieci i lekcje 90 minutowe. Wszystko możemy dopasować do Twoich potrzeb. Prowadzę lekcje idywidualne, ale również dla par lub małych grup. Prowadzę również zajęcia z języka hiszpańskiego w przedszkolu dla dzieci w wieku 3-6 lat dlatego chętnie podejmuję się pracy z dziećmi. Dojazd i materiały są wliczone w cenę. Dla moich uczniów tworzę od niedawna kursy ze słownictwem online, utrwalające materiał z zajęć.
Podane godziny są orientacyjne. 
Jeśli masz jakieś pytania napisz lub zadzwoń. 
Magda

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 14:15
Środa13:00 - 14:30
Czwartek17:45 - 20:00
PiątekDo uzgodnienia
Sobota13:30 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.