Angielski w IT, Business English, Matura ustna, Konwersacje ONLINE

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Tychy
Warszawa
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Kobiór
Pszczyna
Bielsko-Biała
Faktura VAT

Angielski w IT, Business English, Matura ustna, Konwersacje ONLINE

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Angielski w IT, Business English, Matura ustna, Konwersacje ONLINE

O mnie

Oferuję szyte na miarę zajęcia z języka angielskiego. Nauka oraz nauczanie języków obcych jest moją pasją. Skutecznie motywuje i wspieram Klientów w nauce, podnoszeniu kompetencji językowych oraz w wyznaczaniu celów, tak aby rozwój językowy był efektywny.Współpracuję z młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania, zarówno w aspekcie j. angielskiego ogólnego, akademickiego oraz zawodowego.Dodatkowo posiadam wiedzę z zakresu Legal English, Accounting, Marketing, IT, Economy, Technology, Construction Work.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2013
Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych "TRANSLA"
Tłumaczenia, specjalizacja prawniczo - ekonomiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2023

Polecam Panią Magdę.
Zaangażowana w naukę, wymagająca, elastyczna. Pani Magda traktuje wszystkich indywidualnie i dostosowuje się do oczekiwań ucznia, jednocześnie realizując plan nauki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.