Magdalena Sawicka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Pruszcz Gdański
Kolbudy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 - 100 / 45 min

Magdalena Sawicka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam,
Udzielam lekcji GRY NA FLECIE POPRZECZNYM i flecie prostym .
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale instrumentalnym ze specjalnością – gra na flecie poprzecznym oraz nauczycielem fletu poprzecznego w Szkole Muzycznej I i II stopnia.
Posiadam doświadczenie w pracy z uczniami na każdym etapie nauki, dlatego oferuję lekcje gry na flecie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką, jak również dla tych, którzy już grają i chcą doskonalić swoje umiejętności. Oferuję również pomoc w przygotowaniach do egzaminów wstępnych i konkursów.
Brak ograniczeń wiekowych :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2023

Pani Magda jest wspaniałą nauczycielką ,do lekcji podchodzi z pełnym zaangażowaniem i cierpliwością.Jej pasja do muzyki jest dla mnie bardzo motywująca. Poza profesjonalizmem jest to po prostu przemiła osoba ,z którą szybko przystają się nawet trudne elementy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.