Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Poznań (Wilda)
Luboń
Komorniki
Plewiska
Robakowo
Kórnik
Dachowa
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka110 / 45 min

MAGDALENA P

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Masz problemy z matematyką? A może jesteś wybitnym uczniem? Masz dość nieprzygotowanych merytorycznie korepetytorów?

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą.

Dlaczego akurat mnie miałbyś wybrać?
Przed każdymi zajęciami przygotowuje się do spotkania. Jestem nauczycielem, dlatego wiem, jak bardzo jest to ważne aby wiedzieć co jest celem naszego spotkania. Z przyjemnością pomogę Tobie w nauce, przygotuję dla Ciebie ciekawe zajęcia dzięki czemu zrozumiesz bez problemu matematykę czy chemie.
Dlatego przed kontaktem ze mną, określ dokładnie czego oczekujesz, z jakich książek korzystasz. Czy interesuje Cię przygotowanie do sprawdziany czy długotrwała współpraca.

Jeszcze kilka słów o mnie…
Jestem nauczycielem chemii oraz matematyki. Przed dziewięcioma laty ukończyłam Politechnikę Poznańską na wydziale chemii, następnie studia pedagogiczne oraz matematykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.
Od kilku lat związana z pracą naukową w Instytucie Naukowym. W ramach doktoratu badam zagadnienia na pograniczu matematyki, chemii i elektroniki. 
Wciąż rozwijam się zarówno metodologicznie jak i naukowo co czyni mnie nauczycielem z pasją. 

Posiadam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji. W każdym roku przyjmuje od 10 do 15 uczniów na systematyczne zajęcia z matematyki. 
Zapraszam do kontaktu!

Cennik:
spotkania systematyczne 45min - 110zł
spotkania systematyczne 1h - 140zł
Pomoc w zadaniach domowych online 1h - 100zł
Dojazd do ucznia 20zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek15:00 - 18:00
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek15:00 - 18:00
PiątekDo uzgodnienia
Sobota08:00 - 14:00
Niedziela08:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

MAGDALENA P
Ustrońska
61-435 Poznań
NIP: 7831617729

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2013
Politechnika Poznańska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
09.2013 - 06.2018
Uniwersytet Adama Mickieiwcza
Magister
Matematyka
09.2016 - 06.2018
Politechnika Poznańska
Magister
Przygotowanie pedagogiczne do nauczania przedmiotów zawodowych oraz ogólnych
09.2021 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Doktor
Nauki chemiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2012 - aktualnie
Lekcje indywidualne
Lekcji indywidualnych udzielam od sześciu lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2022

Gorącą polecam Panią Magda, jako świetnego pedagoga, osobę sumienną, elastyczna i przede wszystkim zaangażowaną w prowadzenie zajęć z matematyki. Córka czuje się bardzo dobrze przygotowana do egzaminów. Dziękujemy!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Rewelacyjne podejście do ucznia. Córka typowo humanistka po zajęciach z Panią Magdą zaczyna wątpić, że jest humanistką. W bardzo krótkim czasie nadrobiła zaległości z dwóch lat. Życzliwe podejście, sprawia iż lekcje są przyjemnością . Profesjonalne podejście skutkuje szybkim przyswajaniem wiedzy. Polecam z całego serca i dziękuję serdecznie za pomoc mojej córce Oliwii.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Polecam zajęcia z panią Magdą! Świetnie tłumaczy, ma indywidualne podejście i materiał zawsze dostosowany do ucznia. Na lekcjach bardzo miła atmosfera:)
Dzięki Pani Magdzie egzamin zdany na 100%.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Świetna nauczycielka! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Po lekcjach z Panią Magdą, córka (7 klasa), była super przygotowana do sprawdzianów i poprawiła oceny, a ponadto sama chętniej zaczęła się uczyć i była bardziej zmotywowana. Tłumaczy jasno i zrozumiale, jest sympatyczna i komunikatywna, dobrze przygotowana do każdej lekcji. Polecam każdemu kto potrzebuje korepetycji z matematyki

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Genialna nauczycielka!!! Nie wiem jak Pani Magdalena to robi ale nasz syn nie dość, że nie ucieka od matematyki to jeszcze zrobił olbrzymie postępy.

Gorąco polecam!!! Oby więcej takich nauczycieli w naszych szkołach...

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Pani Magdalena to inteligentna, mądra oraz pracowita nauczycielka. Zawsze przygotowana jest do zajęć. Od 4 lat uczy mojego syna oraz córkę, jesteśmy bardzoz niej zadowoleni. Od tamtego momentu moje dzieci mają same 5 z chemii, jak i matematyki. Nie wyobrażają sobie innego nauczyciela. Serdecznie polecam Panią Magdę!

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2020

Pani Magda to wspaniały pedagog i matematyk, świetna nauczycielka. Zawsze jest przygotowana do zajęć, zaopatrzona w swoje materiały, które przekazuje synowi.
Ma niesamowity dar przekazywania wiedzy z tego trudnego przedmiotu. W bardzo jasny i klarowny sposób tłumaczy zadania matematyczne. Posiada duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, z moim synem ma świetny kontakt.
Pani Magda jest osobą niezwykle sympatyczną, zawsze miła i uśmiechnięta. Widać, że zależy jej na swoich uczniach i ich postępach w nauce. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. To prawdziwe szczęście, że poszukując korepetytora dla syna, trafiłam na Panią Magdę.
Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2020

Wspaniala nauczycielka z powołaniem. Posiada własne materiały, zawsze jest przygotowana do zajęć. Stara się mieć dobry kontakt z uczniem. Serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Pani Magdalena to osoba niezwykle miła i kompetentna. Syn jest bardzo zadowolony z prowadzonych przez Panią Magdę indywidualnych lekcji, zarówno z matematyki, jak i chemii. Ma dużą wiedzę i niezwykle podejście do ucznia. Nie ma problemów z dostosowaniem terminu korepetycji do potrzeb syna. Zawsze jest przygotowana i gotowa do pomocy, niezależnie od tego, czy mają to być testy, czy bieżące lekcje. Gorąco polecam Panią Magdę!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Polecam Panią Magdalenę. Pracuje z moim synem (8 klasa) od kilku dobrych miesięcy. Widzę znaczną poprawę w ocenach, a i matematyka stała się jego ulubionym przedmiotem. Pani Magda ma świetny kontakt z synem, potrafi świetnie wytłumaczyć nawet te najtrudniejsze zadania. Zawsze jest przygotowana, ma ze sobą materiały, a i czasem sprawdza synowi zdania nawet w sobotę o 21 :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.