Magda Piekarska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Łochowo

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Biotechnologia
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Farmacja
10.2014 - 06.2015
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Badania kliniczne - metodologia, organizacja i zarządzanie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Pani Magda uczyła mnie chemii w 2 oraz 3 klasie liceum. Zawsze miałam podstawowe braki a to oznaczało problemy z chemią, juz nawet od gimnazjum, choć bardzo lubiłam chemię. Niestety trafiłam na beznadziejnego nauczyciela w szkole, przez co bardzo zniechęciłam się do nauki, a chciałam zdawać mature na poziomie rozszerzonym aby, dostać się na kierunek medyczny. Znalazłam Panią Magdę na tym portalu i zadzwoniłam, odrazu ją polubiłam, ponieważ w słuchawce odezwała się przemiła, sympatyczna i pełna energii Pani, która była gotowa mi pomóc i to właśnie zrobiła!!! Termin lekcji bezproblemowo zawsze można ustalić, również nagłe, szybkie korepetycje dzień przed sprawdzianem w szkole.
Świetne podejście do ucznia, lekcje były sympatyczne (często się śmiałyśmy), owocne i szybko pochłaniałam wiedzę, bo pani Magda dobrze tłumaczyła (choć czasami naprawdę czegoś nie mogłam pojąć, to tak długo wałkowała to ze mną, aż trzaskałam zadanka jedno po drugim) Oczywiście zanim zaczęłyśmy chemie na poziomie rozszerzonym, to Pani Magda uzupełniła moje braki z gimnazjum.
Gorąco polecam Panią Magdę, dzięki niej mam ogromna widzę z chemii i zdałam mature rozszerzoną bardzo dobrze!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Wspaniały i profesjonalny nauczyciel. Bardzo wyrozumiała i cierpliwa osoba, nawet do najbardziej opornego i wymagającego ucznia, ponadto przemiła, sympatyczna i zawsze promieniście uśmiechnięta. Pozytywnie nastawia i podbudowuje ucznia. Termin i godzina zajęć do bezproblemowego ustalenia i dopasowania. Pani Magda tłumaczy bardzo przejrzyście, szczegółowo i dokładnie, potrafi zainteresować przedmiotem i zachęcić do pracy. Chemia przestała być taka straszna, a nawet dała się polubić. Kompleksowe przygotowanie do matury, ogromny zasób wiedzy i materiałów.
Z całego serca polecam!

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Miałam korepetycję z Panią Magdą. Jest osobą bardzo ciepłą i wyrozumiałą. Wszystkie zagadnienia wytłumaczyła jasno i zrozumiale. Dzięki niej maturę zdałam na bardzo dobry wynik. Chętnie dzieli się materiałami czy zadaniami do nauki. Miło wspominam zajęcia z Panią Magdą i gorąco polecam !!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Od listopada zeszłego roku uczęszczam na zajęcia z chemii do Pani Magdy i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest ona bardzo dobrą korepetytorką - świetnie tłumaczy chemię i jest przy tym bardzo cierpliwa, miła i zawsze uśmiechnięta. Zajęcia prowadzone są w przesympatycznej atmosferze. Dzięki Pani Magdzie bez problemu zdałem kolokwia i egzamin końcowy z chemii nieorganicznej na studiach. Obecnie przygotowuje mnie do egzaminu z chemii organicznej.
Polecam każdemu!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Magdy. Prostym i zrozumiałym językiem wytlumaczyła mi materiał którego nie mogłam wcześniej rozumieć.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2016

Polecam korepetycję prowadzone przez Panią Magdę! Jest ona sympatyczną, cierpliwą i bardzo dokładną osobą. W krótkim czasie nadrobiła ze mną zaległy materiał, którego było dość sporo. Pani Magda w prosty i zrozumiały sposób potrafi przekazać wiedzę. Dzięki Pani korepetytor nabrałam pewności, a arkusze maturalne nie sprawiają mi problemu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.