Magdalena Lachowska-Mroczek

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Bydgoszcz (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kłopoty z matematyką? Zawalona sesja egzaminacyjna? Brak motywacji do czytania lektur? Strach przed pójściem do szkoły?
Niezależnie od tego, z jakim przedmiotem masz kłopot, podczas naszych spotkań uda Ci się znaleźć wyjście z sytuacji.

Być może przeżywasz trudny okres w życiu. Może masz na głowie tak wiele obowiązków, że trudno ci się skupić na nauce. Może masz problemy ze zdrowiem, które wpływają na koncentrację i pamięć, a może przyczyny są całkiem inne…

Jestem socjoterapeutką i psychoterapeutką w trakcie kształcenia. Pomagam młodzieży i młodym dorosłym, którym zależy na edukacji. Zapraszam na konsultacje wszystkich, którym brak motywacji do pracy oraz tych, którzy mimo wysiłku nie osiągnęli założonego celu. Podczas indywidualnych spotkań będzie czas i miejsce aby poszukać najlepszych rozwiązań dla tych rzeczy w Twoim życiu, które nie pozwalają Ci rozwinąć skrzydeł.
Niepowodzenia w szkole i wypalenie szkolne często prowadzą do depresji, która jest poważnym zagrożeniem zdrowia i życia. Podczas spotkań będzie czas abyś mógł/mogła zadbać o zdrowie psychiczne –nauczyć się rozpoznawać i komunikować swoje potrzeby oraz realizować je w bezpieczny sposób. Pracę nad konkretnymi celami związanymi z nauką połączymy z psychoedukacją i profilaktyką, której forma będzie dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości.

Zapraszam rodziców , którzy potrzebują wsparcia. Bycie rodzicem nastolatka lub młodego dorosłego jest dzisiaj dużym wyzwaniem i może budzić niepokój, strach i frustrację. Przy moim udziale lepiej poradzisz sobie z tymi uczuciami i znajdziesz odpowiedzi na swoje dylematy.

Zapraszam do współpracy korepetytorów , którzy widzą, że ich podopieczni potrzebują pomocy i opieki psychologicznej aby mogli lepiej przyswajać wiedzę. Współpraca ze mną może sprawić, że korepetycje staną się bardziej efektywne i szybciej przyniosą trwałe rezultaty.

Jak wyglądają pierwsze konsultacje?

Spotykamy się osobiście bo to sprzyja efektywnej pracy i pełnemu wykorzystaniu czasu. Miejscem spotkań jest mój gabinet. Konsultacje trwają 50 minut.
Możesz skorzystać z mojej pomocy jednorazowo, a możesz zdecydować się na regularne spotkania. To od Ciebie zależy jak często będą się one odbywać. Według mnie najkorzystniej działają spotkania raz w tygodniu, w tym samym dniu i o stałej porze.

Podczas pierwszego spotkania będę zadawać dużo pytań aby jak najlepiej Cię poznać, odpowiem też na wszystkie Twoje pytania. Spróbujemy ustalić cel naszych działań oraz to, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz. Porozmawiamy o tym jakie zmiany w Twoim życiu będą sprzyjać osiągnięciu tego celu. Zastanowimy się co sprzyja Twojemu rozwojowi. Na koniec podsumujemy spotkanie abyś mógł/mogła podjąć decyzję czy chcesz się spotykać regularnie.

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią na pierwsze konsultacje zapraszam także rodziców. Powinni mnie poznać aby stwierdzić czy jestem osobą godną zaufania i wyrazić zgodę na dalsze spotkania. Z rodzicami omówię sprawy związane z płatnościami, fakturami, zasadami odwoływania spotkań oraz inne formalności, które są niezbędne przy stałej współpracy.

Jakie zasady towarzyszą spotkaniom?

Zależy mi na Twoim poczuciu bezpieczeństwa, dlatego absolutną podstawą jest:
- poufność naszych rozmów -żadna niepowołana do tego osoba nie pozna ich treści. Rodziców informuję o wnioskach płynących z naszych spotkań, a o ich treści tylko za Twoją zgodą . Jedynym wyjątkiem jest sytuacja zagrożenia zdrowia lub życia.
- tolerancja i równość - nie oceniam, ani nie pouczam moich klientów – uważam, że są ekspertami od swojego życia.
- szczerość - możemy rozmawiać o wszystkim – nie ma tematów nieważnych, głupich czy wstydliwych.
- cierpliwość - nie stawiam naszym spotkaniom ram czasowych, nie oczekuję postępów, nie rozliczam z realizacji zadań  - każda zmiana w życiu wymaga czasu i cierpliwości do samego siebie. Każda zmiana to pokonywanie trudności i przeszkód. Dążąc do zmiany dajemy sobie na nią czas. Jeśli nasze spotkania mają przynieść trwały efekt powinny odbywać się regularnie, według ustalonego kalendarza, przez dłuższy czas.

Mój gabinet jest otwarty dla każdego, niezależnie od jego światopoglądu czy tożsamości seksualnej.
Zapraszam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Magdalena Lachowska-Mroczek
Królowej Jadwigi 18
85-231 Bydgoszcz
NIP: 9532307040

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1998
Uniwersytet Adama Mickiewicza W Poznaniu
Magister
10.1995 - 06.2000
Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu
11.2020 - 07.2022
Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży
10.2021 - aktualnie
Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej
Kursy i szkolenia
11.2021
Metoda Kids’ Skills – Dam Radę! Jestem z Ciebie dumny!
01.2022
Setting w pudełku czyli o psychoterapii psychodynamicznej dzieci
05.2022
Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.