Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam osoby w każdym wieku do odbycia wspólnej przygody w świecie dźwięków! Prowadzę zajęcia umuzykalniające dla maluszków, starszaków, lekcje gry na pianinie dla każdego i sesje muzykoterapii dla kobiet w ciąży. Twój czas jest cenny, dlatego to ja przyjadę do Ciebie :)

Gry na pianinie uczę od 15 lat, stosuje metody oparte na zabawie, rozbudzaniu wyobraźni i pasji, uczę nut w sposob dostosowany do ucznia. Ważna jest dla mnie muzyczna improwizacja. Skupiam się również na terapeutycznym podejściu do tematu, zarówno w zakresie rozwoju motoryki ręki jak i muzykoterapii wpływającej na rozwój i samopoczucie.
Zapraszam serdecznie do kontaktu! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.