Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Wasilków
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 - 50 / 60 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

Jeżeli chcesz zdać nadrobić zaległości, poprawić oceny, bądź już teraz zacząć przygotowania do czekającego Cię egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, zapraszam serdecznie do wspólnej nauki.
Podczas 7 lat udzielania korepetycji miałam okazję współpracować z uczniami na każdym etapie edukacji, osobami niepełnosprawnymi oraz prowadziłam zajęcia online.
Jestem absolwentką Budownictwa na PB oraz Ekonomii na UwB. Obecnie prowadzę zajęcia w szkole matematyki. Udzielanie korepetycji nie jest tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Dojazd za dodatkową opłatą.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.