Magdalena Choińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (Piasta)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich pedagogiki wczesnoszkolnej. Obecnie pracuję w prywatnym przedszkolu, w które oparte jest na bliskosciowym podejściu do dzieci. Stąd też podmiotowe traktowanie dzieci, bycie otwartym na ich możliwości oraz potrzeby nie jest mi obce! Pokazuję, że bez kar i nagór oraz przymusu i rygoru można się wiele nauczyć! Dzięki mnie, Państwa dziecko będzie miało szansę odrobić zadane prace domowe, przygotować się do sprawdzianów, testów, zaliczeń poprzez zabawę, a może nawet polubi to co dla niego stanowiło trudność! Korzystam z przygotowanych wcześniej pomocy dydaktycznych, drukuję i kseruję potrzebne materiały. Jestem dyspozycyjna popołudniami, a także w weekndy wedle potrzeby. Dojeżdżam na terenie całego miasta.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa16:30 - 20:00
Czwartek14:30 - 19:00
Piątek14:30 - 16:30
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku
Licencjat
Pedagogika Przedszkolna i Wzcesnoszkolna
Kursy i szkolenia
11.2018
Kodowanie na dywanie
03.2019
Sensoplastyka
05.2019
Studium Komunikacji Empatycznej NVC
Doświadczenie
07.2018 - aktualnie
Niepubliczne Przedszkole ToTu

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.