Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Stara Ochota +2)
Kraków

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Magda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 09.2005
Uniwersytet Jagielloński
filozofia
09.2005 - 07.2009
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
filologia polska , komparatystyka
10.2009 - 10.2014
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia polska , komparatystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
AIP - własna działalność

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Vincent
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Dobra nauczycielka! Magdalena proponuje wielu różnych tematów z dobrą metodą. Interesuje się swoimi uczniami i ich postępami. Ponadto, ceny, które ona proponuje są bardzo przystępne. Dzięki Magdalenie mój polski znacznie się poprawił!
Do zobaczenia Magdo!

Magda

Serdecznie dziękuję Ci za pozytywną opinię, Vincent ! Jak wiesz, żałuję, że nie mogliśmy kontynuować naszych zajęć. Również uważam, że zrobiłeś bardzo duże postępy w stosunkowo niedługim czasie i praca z Tobą była dla mnie przyjemnością. Życzę Ci dalszych postępów w nauce oraz żebyś nadal miał taki zapał do nauki, jaki miałeś do tej pory. Wierzę , że wtedy na pewno już niebawem zrealizujesz swój cel i poczujesz się w polszczyźnie jak w drugim domu :D. Pozdrawiamy Cię serdecznie i także mamy nadzieję, że niedługo się zobaczymy :).

avatar
Лиза
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Я занималась с Магдой несколько месяцев. Она готовила меня к государственному экзамену по польскому языку. Я сдала на 91% из 100% :)
Магда потрясающий преподаватель! Она четко понимает на что надо сделать упор и как обьяснить материал.
Общаться с ней одно удовольствие!
Если вы ищете репетитора по польскому, то Магда лучший выбор!!!

avatar
Hugo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2018

I had Polish lessons with Magda only for a month but I can say that she is a very good teacher. She asks you what your objectives are and suggests some activities to help you reach them. She always prepares tons of materials for the classes and gives you homework to practice. I'd recommend her to anyone who wants to learn Polish in a nice atmosphere while making progress.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Zajęcia bardzo interesujące, prowadzone w bezstresowej atmosferze. Pani Magda, zawsze miła i dobrze przygotowana, dająca wiele dodatkowych materiałów ułatwiających pracę. Bardzo przyjemna, a co najważniejsze efektywna nauka. Nie mogłabym być bardziej zadowolona - zdobyłam 100% na maturze rozszerzonej z języka polskiego. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuje za wspaniałą współpracę.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Bardzo dobry kontakt z uczniem, pełen profesjonalizm, żadnych problemów i przede wszystkim niespodziewanie dobrze napisany egzamin maturalny dzięki tej korepetytorce! Szukałem negatywów jej pracy, ale się nie doszukałem.. Szczerze polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Nauka z panią Magdą to była wielka przyjemność. Lekcje były starannie przygotowywane, prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze, a pani Magda była zawsze pełna zaangażowana w przekazywanie wiedzy. Jeszcze kilka miesięcy temu nie radziłam sobie z analizą i interpretacją tekstów, pisaniem wypracowań oraz wypowiedziami ustnymi. Po 7 miesiącach współpracy efekty były ogromne. Nie tylko zdałam maturę (zarówno pisemną, jak i ustną) dużo lepiej niż oczekiwałam, jak również przełamałam niechęć do literatury i sztuki. Polecam gorąco!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Na początku bardzo obawiałem się matury z j. polskiego, ale dzięki Pani Magdzie bez problemów zdałem ją i jestem bardzo zadowolony z wyników! Współpraca z Panią Magdą była ogromną przyjemnością. Polecam!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Przesympatyczna osoba umiejąca zmotywować do działania. Przy pomocy Pani Magdy matura stała się mniej straszna a szkolne lekcje języka polskiego przyjemniejsze. Zajęcia zawsze prowadzone ciekawie. Gorąco zachęcam do skorzystania z pomocy Pani Magdy

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Z Panią Magdą pokonałam lęk przed wypowiedziami, w miłej atmosferze z doskonałymi pomysłami na opanowanie materiału przebrnęłam do końca roku szkolnego oraz maturę. Zdecydowanie polecam pracę z Panią Magdą , żałuję że korzystałam tylko przez półrocze.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2013

Jestem świeżo upieczonym studentem, wcześniej przygotowywałem się do matury z j. polskiego wraz z Panią Magdaleną. Wraz z Panią Magdą przygotowałem się do matury z polskiego fenomenalnie, zdając ją na naprawdę wysokim poziomie, pomimo moich nikłych zdolności polonistycznych i nie dużej wiedzy. Polecam wszystkim współpracę z P. Magdaleną, na lekcjach jest interesująco, panuje przemiła atmosfera, Korepetytorka świetnie uczy i przekazuje swoją ogromną wiedzę. Wynagrodzenie nie jest duże w stosunku do wysokiego poziomu nauczania. Z przyjemnością polecam wszystkim współpracę z Panią Magdaleną. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.