Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Wrocław (Cały Wrocław)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2016

Spędziłem z Magdą na nauce angielskiego kilka miesięcy i bardzo sobie cenie ten czas oraz efekty. Pozdrawiam Sylwek :)))

avatar
PRACOWNIA OTWARTA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Polecam serdecznie Magdę jako nauczyciela. Poza tym, że jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym nauczycielem, to także otartą, pozytywną i ciekawą osobą. Dzięki niej wszystko łatwiej "wchodzi do głowy";)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Magda jest b.dobrym, wymagającym nauczycielem.Wymaga od uczniów ale także od siebie to sprawia ,że nauka nie idzie w las.Lekcje przez skypa prowadzi bardzo profesjonalnie i z poczuciem humoru. Potrafi dostosować sie do oczekiwań ucznia. Gorąco polecam. Jak nauka ang to tylko z Magdą.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2015

Polecam Magdę jako nauczyciela języka angielskiego. Jest to już mój około trzeci rok kontynuacji języka z tym nauczycielem i jak dotąd jeszcze nie spotkałem się z tym, aby lekcja przebiegała nudnie. Podczas lekcji, można podyskutować na różne tematy. Te zabawne i te bardziej poważne. Jeśli potrzebujesz powtórzyć gramatykę, to Magda świetnie Ci to wytłumaczy. Dzięki tym lekcją mogę teraz swobodnie rozmawiać po angielsku i nie mam z tym najmniejszego problemu. Terminy spotkań są dość elastyczne i dostosowane do potrzeb klienta. Jęśli popełnisz jakiś błąd językowy podczas lekcji, bądź pewien tego, że Magdzie on nie umknie i napewno ci go wypomni. Nie ma kompromisu na błędy językowe :P

Jak najardziej polecam!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2015

bardzo dobra nauczycielka, ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać w przyjazny i nienudny sposób, lekcje są ciekawe i mijają bardzo szybko, jeśli chodzi o tematy poruszane na lekcji -to obowiązuje całkowita dowolność- wedle potrzeb ucznia,
Magda to dobry i wymagający nauczyciel, osoba bardzo pozytywna, otwarta i sympatyczna. polecam :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2015

Magda przygotowywała mnie do egzaminu językowego na studiach doktorskich. Egzamin zdany pomyślnie. Jest osobą kompetentną, wymagającą od siebie i ucznia. Posiada bardzo szeroki zakres słownictwa. Bardzo dobrze tłumaczy teksty medyczne. Jest sympatyczna.
Serdecznie polecam :-)

avatar
Maryśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2015

Po wielu złych doświadczeniach ze szkołami językowymi trafiłam na Magdę i okazało się, że nauka angielskiego może być przyjemna i ciekawa. Lekcje z Magdą mijają w mgnieniu oka i w bardzo miłej atmosferze. Dlatego jeśli brakuje Ci pewności siebie w posługiwaniu się angielskim, Magda, ze swoją cierpliwością, ogromną wiedzą i niesamowitym poczuciem humoru, pomoże Ci się z tym uporać :) Świetnie zna się na tym co robi, zdecydowanie polecam :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2015

Najlepszy nauczyciel jakiego do tej pory miałam :-) Magda jest niesamowicie cierpliwa i stara się dopasować lekcje indywidualnie do potrzeb ucznia. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy i niczym nie przypominają nudnych i stresujacych lekcji ze szkoły. Jeżeli szukasz profesjonalnego, wymagającego a zarazem przesympatycznego nauczyciela to koniecznie zgłoś się do Magdy :-)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2015

Po wielu próbach nauki języka trafiłam do Magdy. Bardo odpowiada mi proponowany przez nią sposób nauczania, elastyczne tematy, w których gramatyka nie dominuje a przewija się pomiędzy. Magda jest otwarta, chętnie podejmuje się nowych wyzwań i uczy poprzez tematy interesujące swoich uczniów. Nie spotkałam się dotąd z takim nauczycielem. Bardzo czekam na każdą lekcję z Magdą, bo wiem, że nie będzie to czas stracony. To świetny nauczyciel i przemiła osoba. Wymagająca, motywująca, wspierająca. Fajny człowiek i profesjonalny nauczyciel, bardzo polecam;)

avatar
Magda Szelinger
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Najlepsza nauczycielka języka angielskiego!!! Indywidualnie dobiera ćwiczenia do ucznia. Bardzo bogaty zakres słownictwa, ogromna wiedza i zakres wszelkich niuansów językowych. Lekcje online są prowadzone w sposób profesjonalny, a atmosfera jest mobilizująca do pracy. Korepetytorka bardzo optymistyczna i z poczuciem humoru :) Jeśli chcesz nauczyć się dobrze angielskiego to tylko u tej nauczycielki! SERDECZNIE POLECAM!
Chwytaj za telefon, pisz maila, bo naprawdę warto! :)

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2014

Bardzo dobra i kompetentna nauczycielka, ciekawie prowadzi lekcje, z humorem, swietnie wychwyca braki ucznia i dokumentuje je, potrafi w naturalny sposob motywowac do nauki, lekcje przebiegaja "jak z bicza strzelil" dlatego przedluzylem je z 60 na 90 minut, ma niesamowicie szerokie slownictwo angielskie na kazdy temat, elastyczna, dopasowuje sie do potrzeb ucznia nie rezygnujac z profesjonalnego prowadzenia lekcji, stwarza mila i naturalna atmosfere, jednym slowem: jestem bardzo zadowolony i bardzo pania Magde polecam.

avatar
Carlos
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Te lekcje dodały mi dużo odwagi w mówieniu po angielsku. Polecam ! Bardzo ciekawy sposób prowadzenia lekcji, jest mało nudy a dużo praktycznego rozwijania angielskiego.

avatar
Bob
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2013

Bardzo ciekawe lekcje w miłej atmosferze i profesjonalne podejście ! :) Pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.