Magdalena Kordos

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka polskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych, szkół podstawowych oraz dla studentów kierunków humanistycznych.
Staż pracy: 16 lat.
Zakres: przygotowanie do matury, konkursów kuratoryjnych, olimpiad, egzaminów kuratoryjch, przygotowanie do sesji oraz pomoc w bieżącym materiale.
Miejsce zajęć: Mokotów Dolny
Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Bardzo polecam korepetycje z Panią Magdą. Jest to osoba która zaraża pasją do języka polskiego, bardzo ciekawie opowiada. Pani Magda świetnie przygotowała mnie do matury mimo tego, że korepetycje rozpoczęłyśmy dopiero w 3 klasie liceum.

Magdalena Kordos

Dziękuję bardzo .

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Magdą. Lekcje są prowadzone w bardzo ciekawy sposób w miłej atmosferze. Dzięki jej pomocy oraz wytrwałości w sprawdzaniu moich prac, udało mi się poprawić wynik z matury rozszerzonej z 50% na 80 % oraz przestałam się stresować maturą ustną. Polecam wszystkim :)

Magdalena Kordos

Bardzo dziękuję :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Pani Magda jest prawdziwym pedagogiem - wykazuje cierpliwość, stwarza przyjazną atmosferę i dostosowuje program zajęć do potrzeb konkretnego ucznia. Dzięki niej uzupełniłam braki, poszerzyłam wiedzę, poczułam się pewniej i zdałam maturę z polskiego bez zbędnego stresu, po prostu wiedziałam, że jestem przygotowana na każdy temat i pytanie. Do tego nabrałam chęci na więcej, na kolejne lektury i kolejne dyskusje. Zachęcam !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Lekcje z Panią Magda były bardzo przyjemne. Super atmosfera i podejście. Pani Magda świetnie wszystko tłumaczyła j była bardzo cierpliwa. Śmiało mogę powiedzieć ze dzięki niej zdałam maturę, a na początku roku nie byłam tego taka pewna. Polecam każdemu.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Dzięki pani Magdzie zdałem maturę. Nigdy nie przypuszczałem, że mógłbym zainteresować tym przedmiotem. Sposób prowadzenia lekcji przez Panią Magdę sprawił, że język polski stał się ciekawy. Z ogromną przyjemnością uczestniczyłem w każdej lekcji.
Matura zdana na ponad 80% zarówno ustna, jak i pisemna.
Liczby mówią same za siebie.
Polecam!!!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Bardzo fajna nauczycielka, super podejscie, ciekawie prowadzi lekcje. Polecam każdemu, kto chce zdać dobrze maturę.
Wojtek

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Pani Magda to nauczyciel z powołania. Przygotowywała do matury dwójkę moich dzieci, aktualnie moja najmłodsza córka uczęszcza na lekcje.
Pani Magda ma genialne podejście do młodzieży, nie wiem jak to robi ale mój syn, który ani w gimnazjum, ani na początku liceum nie przeczytał ani jednej książki, jak trafił do pani Magdy nadrobił czytanie wszystkich lektur i z uśmiechem na twarzy i pewnością swojej wiedzy zdał z sukcesem maturę. Córka też była oporna na wiedzę w szkole, po lekcjach u pani Magdy również maturę zdała z dużym sukcesem i aktualnie jest na drugim roku dziennikarstwa. Jestem bardzo wdzięczna pani Magdzie za pomoc, to wyjątek wśród pedagogów, pełen profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Każdemu dziecku życzę takiego nauczyciela, bo to gwarancja znanej matury, dobrych ocen w szkole i przede wszystkim wiedzy, która zostanie na zawsze. Każdemu rodzicowi życzę aby ich dziecko trafiło na takiego pedagoga jak pani Magda, bo to gwarancja spokoju, że Wasze dziecko jest prawidłowo prowadzone. Polecam z całego serca.
Mama Kornela, Gabrysi i Julki

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Pani Magda bardzo pomogla mi przed matura. Lekcje nigdy nie były nudne. Świetne podejście do ucznia i atmosfera, która sprawiala, że nie nudzilam się przez ten czas. Informacje przekazywane byly w najprostszy sposób. Uwielbialam przychodzić na korepetycje do Pani Magdy. Serdeczne polecam, gdyż nie znajdziecie lepszej osoby, która mogłaby Wam pomóc w nauce j. polskiego:)

Magdalena Kordos

Bardzo dziękuję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.