MAGDALENA KUBIK KUBIK

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Wrocław (Psie Pole)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Uczę języków od kilkunastu lat - jak dotąd z sukcesami, a rosyjski jest moją największą pasją. Uważam, że każdy może nauczyć się języka - wystarczy odpowiednia motywacja. Uczę dzieci, młodzież i dorosłych i wiem, na jakie trudności napotykają ludzie podczas nauki języków. Obojętnie, czy chodzi o ocenę w szkole, pokonanie bariery językowej czy przygotowanie do egzaminu - jeżeli masz swój cel i chcesz go osiągnąć, to sobie poradzimy z każdą przeszkodą! Zapraszam na lekcje.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 15:00
Wtorek12:00 - 16:00
Środa12:00 - 16:00
Czwartek
Piątek08:00 - 13:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

MAGDALENA KUBIK KUBIK
Kamieńskiego 124/3
51-124 Wrocław
NIP: 7491856003

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1994 - 06.2000
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.