Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kęty
Kozy
Malec
Nowa Wieś
Bulowice
Oświęcim
Andrychów
Osiek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 - 50 / 60 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

Jeśli masz problem z matematyką to zapraszam do mnie. Wytłumaczę zagadnienia matematyki w prosty sposób i łatwy do zrozumienia. Przygotowanie do matury, sprawdzianu, czy uzupełnianie materiału na bieżąco z lekcji. Możliwe również jednorazowe spotkania (przed klasówką/sprawdzianem).Zakres materiału: Szkoła podstawowa + gimnazjum + szkoła średnia. Nie jestem nauczycielem, więc potrafię nauczyć w sposób jak najbardziej prosty i zrozumiały, ponieważ matematyka od zawsze była moją wielką pasją. Dojazd do ucznia w cenie do 5 km .

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 20:00
Wtorek13:00 - 20:00
Środa13:00 - 20:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek13:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.