Magdalena Falkowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk (Łostowice +2)
Kolbudy (Kowale +3)

Magdalena Falkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Magdalena Falkowska

O mnie

Od ponad 6 lat udzielam korepetycji z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Pomagam uczniom w odrabianiu lekcji, nadrabianiu zaległości, zdobywaniu wiedzy ponad program. Staram się, by lekcje były ciekawe, tak aby nie zniechęcić nikogo do nauki, jednak mimo tego dbam o to żeby zajęcia były efektywne.Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

735887978

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Pani Magda to było najlepsze co spotkało moich synów na drodze edukacji.
Na szczęście trafiliśmy na nią dosyć wcześnie (3 klasa szkoły podstawowej), współpracę zakończyliśmy dopiero gdy chłopcy skończyli podstawówkę.
Bardzo polecam jeśli szukacie kogoś kto nie tylko odhaczy zajęcia, ale potrafi się zaangażować i wkłada serce w swoją pracę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.