MAGDALENA BOCHENEK NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Będzin (Warpie +4)
Dąbrowa Górnicza (Osiedle Mydlice +2)
Czeladź
Sosnowiec
Katowice

MAGDALENA BOCHENEK NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika MAGDALENA BOCHENEK NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Magister
filologia polska
10.2010 - aktualnie
Szkoła Języka i Kultury Polskiej
Lektor Języka Polskiego jako Obcego
Kursy i szkolenia
06.2008
magister filologii polskiej
02.2010
Lektor Języka Polskiego jako Obcego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tetiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Pani Magda przygotowała mnie do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego, który zdałam pozytywnie z pierwszego razu . Pani Magda umie zainteresować i znaleźć podejście do każdego ucznia. Zajęcia odbywali się pozytywnie, z dobrym nastrojem i milej atmosferze. Serdecznie polecam Pani Magdę

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Pani Magda enseignait mon fils et le préparait aux examens durant deux ans. Les cours étaient très intéressants, bien organisés et très bien pensés. Pani Magda est très sérieuse et régulière. Mon fils a fait rapidement des grands progrès. Il était motivé de travailler. La communication était très facile et agréable. Pani Magda est très positive, toujours souriante et flexible. l

Pani Magda przygotowywala mojego syna do egzaminow przez dwa lata. Zajecia byly bardzo ciekawe, dobrze zorganizowane, regularne i bardzo dobrze przemyslane. Moj syn szybko zrobil postepy. Dzieki Pani Magdzie, byl zawsze zmotywowany do nauki. Komunikacja z Pania Magda byla bardzo latwa. Pani Magda jest bardzo pozytywna osoba, zawsze usmiechnieta i elastyczna. Bez zastanawiania moge poleciec Pani Magde jako nauczycielke!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.