Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Oświęcim
Polanka Wielka
Zator
Andrychów
Kęty
Chrzanów
Osiek
Wadowice

Adrian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Adrian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

Gorąco polecam naukę angielskiego z Adrianem. Wiedza jaką posiada na temat nauki języków jest niesamowita. Posiada też umiejętność przekazywania jej w sposób bardzo przystępny. Dzięki temu postęp w nauce jaki osiągnąłem jest imponujący. Miałem szczęście że wybrałem właśnie Adriana.

avatar
Tomek B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2018

Ciezko wytlumaczyc krotka opinia, jak wiele dowiedzialem sie o tym ,jak zle sie uczylem do naszych pierwszy zajec. Istnieje mnostwo niewidzialnych praw zapamietywania, o ktorych nie wiedzialem do tej pory, a ktore spowalnialy moja nauke. Adrian wytlumaczyl mi, jak je omijac i jakimi metodami sie uczyc. Serdecznie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Super nauczyciel ! Wart swojej ceny !

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Otrzymałem olbrzymią ilość wskazówek dotyczących efektywnej nauki języka. Nigdy nie spodziewałem się, że można uczyć się tak szybko. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.