Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Brodnica
Golub-Dobrzyń
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, jestem studentką CM UMK w Bydgoszczy. Oferuję korepetycje z chemii od podstawówki do szkoły średniej włącznie. 

Podczas naszych zajęć skupiam się na tym, aby uczeń był zadowolony i wyniósł jak najwięcej z korepetycji. W sposób jasny i przystępny, dopasowany do zdolności ucznia staram się wyjaśnić zagadnienia i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Na moich zajęciach staram się wprowadzić przyjazną i miłą atmosferę. W przeprowadzenie zajęć angażuje się w pełni. 
Formę zajęć dostosuje do Twoich potrzeb. Przygotuję Cię do nadchodzącej kartkówki, sprawdzianu czy egzaminu ośmioklasisty, bądź maturalnego. 
Zajęcia przeprowadzam stacjonarnie jak i online. Zajęcia stacjonarne mogą odbywać się u mnie jak i u ucznia. Stawiam na zajęcia stacjonarne, ponieważ sama z doświadczenia wiem, że łatwiej jest się wtedy skupić i wypracować sobie systematyczność, ale poprowadzę również zajęcia online bez problemu. 
Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Jeśli nie odbieram telefonu, napisz sms na pewno się odezwę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.