Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Łódź

Magda Kubiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Magda Kubiak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 12.2016
Uniwersytet Łódzki
09.2013 - 06.2014
Universidad de Valencia
08.2015 - 08.2016
Universidad de Chile
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Wiesława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Uczę się u Pani Magdy od roku i zamierzam dalej kontynuować. To wystarczająco długo aby móc powiedzieć, że jest to nauczyciel doskonały; profesjonalna w każdym calu, do tego wysoka kultura osobista, punktualność, elastyczność i niespotykane skoncentrowane na pracy z uczniem - zawsze przygotowana do kolejnej indywidualnej lekcji.

Magdalena Kubiak

Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Profesjonalne podejście do nauczania i luźna atmosfera to określenia, które najlepiej oddają charakter lekcji z Magdą! Ponadto bieżąca kontrola postępów oraz indywidualnie dobrane tempo nauki do możliwości ucznia w połączeniu z samomotywacją przynoszą już w bardzo krótkim czasie zadowalające rezultaty. To co wyróżnia Magdę i zasługuje na bardzo duży plus, to ambicja i niemałe doświadczenie z krajów hiszpańskojęzycznych.
Polecam wszystkim!

Magdalena Kubiak

Bardzo dziękuję :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Pani Magdalena byla zawsze super przygotowana do lekcji i miala do mnie anielska cierpliwosc:D w rok z poziomu a1 moge smialo powiedziec ze mam silne b1. Lekcje nigdy nie byly odwolywane i Pani Magdalena motywowala mnie do dalszych postepow. Polecam z calego serca!

Magdalena Kubiak

Panie Maćku, bardzo dziękuję, takie duże postępy to jednak nie tylko moja zasługa, ale również Pana pracy i wysiłku. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Magda to wspaniały lektor, podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie, jest na nie zawsze przygotowana w 100%. Jest kompetentna, punktualna i nie przekłada lekcji. Zajęcia są dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia , co jest jedną z największych zalet jej zajęć, motywuje do samodzielnej nauki i samodoskonalenia się. Polecam w 100%. Podsumowując - pełen profesjonalizm i wysoki poziom nauczania.

Magdalena Kubiak

Dziękuję za te miłe słowa :) Pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.