Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 60 / 60 min

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem lekarzem - stąd zamiłowanie do biologii i chemii.
Prowadziłam zajęcia dla studentów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi jako nauczyciel akademicki.

Posiadam ponad 12-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, przygowuję zarówno do matury, egzaminu ósmoklasisty, sprawdzianów, kartkówek jak i konkursów przedmiotowych.

Zajęcia, które oferuję mają na celu opanowanie przez ucznia: podstawowego zakresu materiału , jego nadrobienie/uzupełnienie lub rozszerzenie ponad wiedzę przekazywaną w szkole.
Zagadnienia tłumaczone są krok po kroku i "do skutku" , mają na celu [*naukę łączenia faktów, rozumienia schematów, kojarzenia informacji i umiejętności ich wykorzystywania "w praktyce".
] Zajęcia są [*dostosowane do indywidualnych potrzeb] ucznia - zarówno pod kątem formy przekazywania wiedzy jak i optymalnego czasu zajęć.
Czas na zajęciach maksymalnie wykorzystujemy skupiając uwagę na nauce, jednocześnie uczeń może liczyć na swobodną i niestresującą atmosferę . Pomocą często służę także poza wyznaczonym czasem korepetycji.

Lekcje odbywają się [*u mnie, u ucznia lub online
*] Dojazd możliwy w obrębie dzielnic górna, widzew/olechów - płatny dodatkowo w zależności od odległości (tylko w przypadku zajęć trwających 1.5h lub dłuższych).

Koszt zajęć - 60zł/h.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Jestem tegorocznym maturzystą. Zgłosiłem się do p. Magdy już w wakacje, a ponieważ nie było mnie w Łodzi odbywaliśmy lekcje online i jestem bardzo zadowolony. Prócz ogromu wiedzy merytorycznej dostałem sporą dawkę ciekawostek, podpowiedzi odnośnie skutecznej nauki i sposobu rozwiązywania zadań. Nie miałem jeszcze okazji mieć korepetycji, podczas których atmosfera byłaby tak partnerska, a podejście tak zindywidualizowane jak u p. Magdy. Polecam niezdecydowanym.

avatar
Monika i Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Córka jest aktualnie w 8 klasie szkoły podstawowej, planuje dalszą naukę w klasie biologiczno-chemicznej i ze względu na to, że w czasie trwania epidemii lekcje odbywały się w okrojonej formie postanowiłyśmy poszukać kogoś, kto pomógłby jej nadrobić zaległości i rozszerzyć wiedzę.
Lekcje odbywały się przez internet, punktualnie, dostosowane indywidualnie do potrzeb. Prowadzone w bardzo przystępnej formie, "na wesoło", z dodatkim wielu ciekawych form (np. przeglądanie atlasu anatomii 3D).
Córka bardzo zadowolona, przypuszczam że za kilka miesięcy wróci "po więcej".

Dziękujemy i pozdrawiamy
Monika i Marysia

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Polecam korepetycje z p. Magdą. Miałem okazję korzystać z zajęć online przed maturą z biologii w celu usystematyzowania wiedzy i ewentualnego dopracowania zagadnień. Zajęcia przebiegały bardzo sprawnie, zaczynały się punktualnie, bez problemu ze zmianą godziny czy dnia. Bardzo doceniam fakt, że nawet gdy nie miałem zajęć tylko po prostu się uczyłem w domu zawsze mogłem napisać z jakimś pytaniem i otrzymywałem wyjaśnienie.

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Kompetentna korepetytorka z rozległą wiedzą i łatwością jej przekazywania. Zajęcia dobrze zorganizowane, zaplanowane z wyprzedzeniem, indywidualne podejście, elastyczny grafik, życzliwa i sprzyjająca nauce atmosfera. Cieszę się, że mieliśmy okazję współpracować i szczerze rekomenduję.

avatar
Agnieszka (mama Roksany)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Naprawdę się cieszę, że trafiłyśmy do p. Magdy. Miałyśmy być tylko na chwilę, zostałyśmy na dłużej :-)
Ze względu na sytuację z wirusem miałyśmy możliwość skorzystania tylko z lekcji przez internet, ale to wystarczyło żeby córka zrozumiała temat i poprosiła o więcej lekcji. Lekcje zaczynają się punktualnie, nie ma problemów z ich przełożeniem, p. Magda zawsze dopytywała czy oby na pewno wszystko jest jasne, ponadto podchodziła do lekcji z humorem, dzięki czemu córka również się rozluźniła. Jako rodzic mogę polecać dalej.

avatar
Malgosia St.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Pani Magda pomagała kilkukrotnie mojemu synowi z chemii z bardzo dobrym efektem. Cierpliwa, uśmiechnięta i skromna osoba. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i do zobaczenia przy kolejnych okazjach :-)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2020

Do Magdy trafiłem z polecenia mojego kolegi i z pełnym przekonaniem mogę powiedziec jedno. Uczenie się z naszych podręczników, repetytoriów czy robienie arkuszy zdecydowanie jest konieczne do dobrego przygotowania się do matury, ale spotkania z Magdą pomagają to wszystko usystematyzować, poukładać w jedną całość i połączyć fakty na podstawie wiedzy czy nawet przykładów z życia codziennego (o których wcześniej ani razu nie pomyślałem!), a przede wszystkim - nabrać pewności siebie. Anegdoty z "medycznego" świata wywołują ciekawość, sprawiają że zajęcia są naprawdę interesujace, ale co najważniejsze - zostają w pamięci na długo i mają przełożenie na wiedzę wymaganą na maturze. Polecam zarówno osobom z już przerobionym materiałem na "powtórkę" jak i wszystkim, których czeka walka z biologiczna machina. Pozdrawiam :)

avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2020

To, co najbardziej podoba mi się w zajęciach z Magda to to, że są bardzo zindywidualizowane. Umawiamy się na dany temat i omawiamy w zależności od moich potrzeb i wątpliwości z nim związanych. Uczymy się online, więc nie ma problemu ze zmianą terminu czy godziny, jeśli jest taka potrzeba. Sympatyczna atmosfera pozwala się rozluźnić i pozbyć stresu, a całkowicie skupić na treści. Dodatkowo Magda jest baaaardzo cierpliwą osobą i tłumaczy zadania czy zagadnienia tak długo, aż ma pewność, że są dla mnie jasne.

avatar
Szymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Magda to bardzo życzliwa osoba z ogromną wiedzą i łatwością jej przekazywania. Widać, że ma z tego autentyczną przyjemność :) Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy maturalnej i polecam innym licealistom!

avatar
Marta (Witonia)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Miałam możliwość korzystania tylko z opcji zajęć online (nie mieszkam w Łodzi) i polecam serdecznie osobom, które chcą wiedzieć więcej, zacząć płynnie łączyć fakty i dobrze opanować materiał. Szczególnie tym, którzy myślą o zawodzie medycznym. Magda jest skarbnicą wiedzy ;)

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Trudno napisać coś więcej, bo to co jest w poprzednich komentarzach to w 100% prawda.
Zajęcia z Magdą są zdecydowanie godne polecenia, zwłaszcza dla osób, które walczą o dobry wynik.
Wiadomo, że dużo zależy od nas (maturzystów), ale Magda jest przykładem korepetytora, któremu również na tym zależy.
Ponadto - świetne notatki, partnerska relacja i przede wszystkim oooogrooom wiedzy i łatwość jej przekazywania.
Polecam każdemu!

avatar
Paulina i Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Moja córka od września zaczyna naukę w liceum i w związku z tym postanowiłyśmy poszukać kogoś, z kim mogłaby sobie przypomnieć i uzupełnić materiał. Córka jest bardzo zadowolona, kilka zajęć pomogło jej usystematyzować wiedzę, poczuć się pewniej, a przez to także zmniejszyć stres związany z nową szkołą. Nie da się ukryć, że pani Magda ma doświadczenie w pracy z młodzieżą i ma z nią świetny kontakt. Pozdrawiamy
Paulina i Jolanta

avatar
Amanda D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

W maju 2020r. piszę maturę z biologii, myślę o studiach medycznych i w związku z tym zgłosiłam się do Magdy. Po wielu już zajęciach (online) mogę spokojnie powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłam! Magda jest zarówno świetną korepetytorką z ogromną wiedzą jak i bardzo fajną i kompetentną osobą. Przerobiłyśmy w wakacje dużą część materiału i arkuszy maturalnych, każdy temat jest uzupełniany o rzeczy, których w książce nie ma i podsumowywany, a po każdych zajęciach dostaję notatki, w których zawarte są najważniejsze rzeczy z uwzględnieniem zagadnień z matury oraz ´skojarzenia´. Serdecznie polecam, jeśli ktoś się zastanawia! :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Dzieki systematycznej pracy i ogromnemu zaangazowaniu po otrzymaniu wynikow egzaminu czekamy na wyniki rekrutacji BEZ STRESU! Pozdrawiamy cieplutko i mamy nadzieje do zobaczenia we wrzesniu :)

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Bardzo dobre i konkretne zajęcia, dużo praktyki tzn. omówienie tematu+rozszerzenie niektórych zagadnień+zadania, zadania, zadania. Magda potrafi wyłapać te zagadnienia, które sprawiają mi trudność nawet jeśli sam tego "nie zgłoszę". Do tego opowiada mi o rzeczach, których nie ma w podręczniku, a które pomagają zrozumieć całość. Super podejście na zasadzie partnerskiej i bardzo elastyczna współpraca np. gdy miałem dużo materiału w szkole Magda zadawala mi mniej, a podczas ostatnich dni dużo więcej. Nigdy nie było też problemu ze zmianą terminu. Polecam kolejnym pokoleniom :)

avatar
Jaśmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

I ja i mój brat jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Magda przygotowywała mnie z biologii i chemii do egzaminu gimnazjalnego a bratu pomogła z tym co miał na lekcjach w szkole. Zawsze jest bardzo sympatycznie, wesoło i bez stresu, a jak sobie sprawdziłam zadania z egzaminu to poszło mi super. Bratu może nawet uda się poprawić ocenę na drugi semestr. Dziękujemy za pomoc ♥

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Jeśli chcesz się uczyć od kogoś z pasją - to jest to!
Jasno i cierpliwie tłumaczone zadania, można powiedzieć że 'do skutku'. Do tego Magda zaraża pasją do biologii, poleca ciekawe książki związane z tematem, żeby dowiedzieć się czegoś więcej, często pokazuje zależności między np. budową a funkcją na podstawie codziennego życia, co świetnie pomaga na sprawdzianach, bo nie zakuwam biologii tylko uczę się ją rozumieć. Miałam zarówno zajęcia stacjonarne jak i online i polecam obie formy.

avatar
Kasia (Tuszyn)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Zdecydowanie polecamy - z pomocą pani Magdy udało się "na szybko" nadrobić materiał przed egzaminami, a dodatkowo zainteresowała naszą córkę biologią na tyle, że ta sama poprosiła o dodatkowe spotkania. Tak jak pisali poprzednicy, zagadnienia tłumaczone cierpliwie i do skutku, a do tego bardzo życzliwa i komfortowa dla dziecka atmosfera. Pozdrawiam

avatar
MAGDA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Świetne zajęcia online! Polecam każdemu kto chce oszczędzić czas na dojazd czy sprzątanie biurka, a jednocześnie ogarnąć jakiś temat ;) Przerobiliśmy sporo zadań, do tego omówiliśmy kilka tematów, jeśli czegoś nie pamiętam p. Magda "zadaje" przeczytanie danego zagadnienia, a później omawiamy je sobie przy kolejnych zajęciach, żeby nie tracić czasu. Zdarza się czasem chwilę przedłużyć żeby dokończyć dany temat czy zadania, ale p. Magda nigdy nie bierze za to większej kwoty. To bardzo miłe porównując moich poprzednich korepetytorów, którzy kończyli równo o czasie lub nawet chwilę przed. Dodatkowo bardzo fajna atmosfera, 0 stresu, a dzięki ciekawostkom i anegdotom nawet nie wiem kiedy wiedza wchodzi mi do głowy :D POLECAM!!!

avatar
Mama Janka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2019

W kilka spotkan przerobiony material z biologii i chemii na egzamin w kwietniu, wszystkie zadania z poprzednich i probnych egzaminow porzadnie wyjasnione, syn odswiezyl i uzupelnil wiedze i czuje sie o wiele pewniej. Polecamy

avatar
Domi18
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Czasami przychodząc do Magdy kompletnie nie ogarniam jakiegoś tematu, a wychodząc okazuje się dość łatwy. Magda tłumaczy do skutku, pokazuje jak rozwiązywać zadania, a co więcej daje wskazówki pod egzamin i pod klucz. Po każdej lekcji czuję, że umiem trochę więcej i dla mnie to świetna motywacja :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Jestem w 3 gim i uczę się do egzaminu gimnazjalnego. Chciałem przerobić chemię i po 4 spotkaniach mieliśmy zrobione wszystkie zadania z poprzednich egzaminów a do tego je rozumiem i wiem co z czego się wzięło. Jest styczeń a w 2 tygodnie ja już mam ten przedmiot ogarnięty i tylko przypomnę sobie przed. No i mniej się dzięki temu stresuje

avatar
Anna od Kuby
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Syn trafił do p. Magdy z polecenia, ponieważ miał trudności w zrozumieniu chemii. Po 2 spotkaniach czuł się już dość pewnie a na następnych bez problemu robił zadania z egzaminów gimnazjalnych z tematu, który przerobił. Przy okazji nie było problemu żeby p. Magda wytłumaczyła mu zadanie z biologii na klasówkę, także jest bardzo zadowolony, a co dla mnie najważniejsze - nie denerwuje się przez kolejnymi zajęciami. Polecamy!

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2018

Na lepszą korepetytorkę nie trafiłam! Bardzo otwarta osoba, przy której nie czuję się ani trochę skrępowana. Zawsze dopytuje czy wszystko dobrze zrozumiałam, a do tego ma świetne podejście do ucznia i w łatwy sposób przekazuje wiedzę. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2018

Jestem tegoroczną maturzystką i żałuję, że trafiłam do Magdy dopiero teraz. Jest przesympatyczną osobą, a do tego posiada wiedzę z zakresu medycyny i co najważniejsze - tłumaczy mi to w bardzo przystępny, a czasem nawet zabawny sposób. Wszystkie te procesy o których uczyłam się w szkole, układy, ich budowa i funkcje były tylko kartkami do nauczenia się na pamięć. Teraz wiem co z czego wynika i dlaczego tak się dzieje a wiedza nie jest tylko "pamięciówką" i poukładała się w logiczną całość.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Polecam!!! :-) Jestem w 1 klasie liceum i we wrześniu miałem problem w szkole bo miałem trochę zaległości z gimnazjum. Pani Magda tłumaczy w bardzo spokojny i cierpliwy sposób także po 2 lekcjach byłem już na bieżąco. Dziękuję!

avatar
Ania G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

Zajęcia bardzo fajne, zwłaszcza śmieszne skojarzenie dzięki którym bardzo szybko zapamiętałam i zrozumiałam pewne zagadnienia. Szkoda, że w szkole tak nas nie uczą :D do tego mega bezstresowa atmosfera i elastyczne godziny. Polecam i pozdrawiam :D

avatar
Izka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Z panią Magdą spotkałam się pod koniec maja, bo chciałam przerobić dobrze jeden dział żeby poprawić ocenę ze sprawdzianu na koniec. Wachało mi się między 2 a 3 a sprawdzian napisałam na 4+ takze super! Dziękuję!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Konkretnie i do rzeczy a przy tym w bardzo luźnej atmosferze więc nie boję się pytać nawet o jakieś podstawowe zagadnienia. Polecam :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Serdecznie polecam korepetycje z chemii u pani Magdaleny. Córka przygotowywała sie do matury i dzięki pani Magdzie podeszła do egzaminu bez stresu, gdyż była bardzo dobrze przygotowana. Pani Magda jest wymagająca, ale doskonale tłumaczy, jest bardzo zaangażowana, chętnie służyła pomocą czy zostawała dłużej, aby wszystko dobrze wytłumaczyć. Współpracując z panią Magda otrzymuje się coś więcej niż zwykle korepetycje.
Bardzo polecam!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2018

Pani Magda pomaga mojej córce przygotowywać się z chemii do sprawdzianów i egzaminu. Punktualna, wymagająca, przygotowuje prezentacje, więc dla młodej mniejsze zło, bo może korzystac z komputera podczas nauki, zadaje pracę domową, w razie nagłej sytuacji służy pomocą nawet przez telefon. Polecam

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2018

Brałem korepetycje u Magdy z chemii rok temu. Z chemią ogólnie nie mam problemów, ale potrzebowałem trochę pomocy z organiczną. Naszą współpracę wspominam bardzo dobrze. Fajnie wszystko tłumaczyła, rozwiązywaliśmy dużo zadań, co mi się przydało do egzaminu gimnazjalnego. Teraz jestem w biol-chemie i póki co nie potrzebuję znowu pomocy, ale w razie czego wiem, do kogo się zgłosić. Polecam i dziękuję :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Polecam korepetycje z języka angielskiego. Magda świetnie tłumaczy i pomaga zwalczyć strach przed aktywnym używaniem języka.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Magda doskonale tłumaczy "niewytłumaczalne" zagadnienia :) trafiłam do niej z polecenia i początkowo chciałam tylko nadrobić zaległości, żeby nie było 2 na świadectwie, ale jej entuzjazm i cierpliwość sprawiły, że jestem totalnie zauroczona chemią! Ocena semestralna 4+, więc mam szanse na 5 :D szczerze polecam korki u Magdy!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Naprawdę polecam Magdę! Zawsze bałam się chemii, nie lubiłam jej. Odkąd chodzę do Magdy na korki, to już nie jest dla mnie "czarna magia" - poprawiły mi się oceny, wszystko na bieżąco rozumiem, nawet trochę polubiłam chemię. Bardzo super, że nie ma problemu z umówieniem się dodatkowo, jak mam pracę domową, przy której potrzebuję pomocy. No i Magda jest bardzo zaangażowana, w sytuacjach kryzysowych pomaga mi też telefonicznie. Chodzę do niej już od roku i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.