Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Wrocław

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2009
Uniwersytet Wrocławski
Doktor
Filologia Słowiańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Magda jest fantastyczną nauczycielką! Nie tylko ma niezbędną wiedzę i umiejętności do nauczania, ale potrafi słuchać i dostosować zajęcia tak aby jak najwiecej nauczyć i przy tym spędzić bardzo miły czas! Lekcje są ciekawe, owocne i przynoszą efekty! Po nie całym roku nauki bez obaw mogłam porozumieć się z kelnerem czy kupić bilety na prom :) bardzo polecam zajęcia z Magdą! To profesjonalistka i do tego wspaniała osoba!

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2022

Pani Magda jest doskonałym lektorem, a przy tym niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, oparte na ciekawych tekstach i wzbogacone ćwiczeniami językowymi. W trakcie zajęć jest też okazja aby w języku chorwackim porozmawiać o bieżących sprawach, co rozwija znajomość języka, jest też przyjemne i interesujące dzięki kulturze i osobowości Pani Magdy. Rozmawiając, dzisiaj już w miarę swobodnie, ze znajomymi i przyjaciółmi z Chorwacji zawsze z wdzięcznością myślę o Jej nauczycielskim trudzie, któremu zawdzięczam komunikatywny poziom znajomości języka chorwackiego.

MG Translations

Bardzo dziękuję, Panie Leszku! :)

avatar
Ewellina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2022

Zdecydowanie najlepszy nauczyciel języka obcego, z jakim miałam okazję mieć lekcje. Serbskiego uczę się u Magdy prawie 1,5 roku, lekcje są zawsze znakomicie przygotowane, a materiały/ techniki urozmaicone. Widać, że Magda bardzo lubi to co robi i podchodzi indywidualnie do każdego ucznia. Chwalę sobie nasze rozmowy – bez stresu, czy onieśmielenia, oraz podpowiedzi co do sprawiających trudności zasad gramatycznych, czy wymowy. Magda jest też wyjątkowo sympatyczną osobą, z którą bardzo przyjemnie się współpracuje :)

MG Translations

Bardzo dziękuję Luśka! :)

avatar
Andrzej R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Profesjonalnosc, przygotowanie, punktualnosc, humor. Normalna fajna babka, dzieki ktorej zaczynam powoli gadac po chorwacku.

MG Translations

Bardzo dziękuję! :)

avatar
Andrew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2022

Biorę regularnie lekcje polskiego u Magdy i już od wielu lat. Ona jest uważna, cierpliwa, zawsze dobrze przygotowana, a ponadto sympatyczna i ciekawa – w sumie super! Lekcje z nią są dostosowane nie tylko do moich indywidualnych potrzeb, a także do moich zainteresowań. Polecam bardzo!

MG Translations

Dzięki wielkie, Andrew! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2022

Lekcje z Magda sa super. Nie mam przy niej blokady, jest duzo gadania. Czuje, ze ucze sie porozumiewac w jezyku.
Ogolnie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Magda jest świetnym nauczycielem. Zrozumiale tłumaczy trudne zasady, zawsze jest przygotowana, lekcje są bardzo urozmaicone, no i miłe, zawsze sprawiają mi dużą przyjemność :) Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Bardzo polecam lekcje z Magdą.
Jest super profesjonalna, lekcje były zawsze ciekawe z mnóstwem interesujących materiałów.
Szybko widziałam postępy w swojej nauce.
Naprawdę dobrze wydane pieniądze.

MG Translations

dziękuję, Karolina! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.