Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Poznań
Kraków
Wrocław
Katowice
Gdańsk
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki100 / 50 min

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Lektorka języka niemieckiego z 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu, mgr germanistyki uniwersytetu w Niemczech (pięcioletnie studia), udzieli korepetycji dla dorosłych i dzieci.

Posiadam doświadczenie jako lektor Instytutu Goethego, prestiżowych szkół językowych, szkół publicznych oraz w nauczaniu w firmach i instytucjach. Dysponuję ciekawymi materiałami dla różnych poziomów zaawansowania.
Skutecznie przygotowuję do egzaminów na poziomach B2 i C1 . Osoby uczące się u mnie zdały egzaminy na wybranych poziomach przy pierwszym podejściu. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka fachowego (m.in. biznes, prawo i medycyna).
Zwracam uwagę na to, by osoby uczące szybko opanowały umiejętność sprawnego komunikowania się.
Materiały w cenie zajęć.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i prowadzeniu kursów online dla osób z kraju i zagranicy.
Na życzenie mogę przedłożyć referencje.

W celu wyjaśnienia zagadnień na lekcjach posługuję się również językami angielskim i rosyjskim.

Koszt 1 godziny lekcyjnej zajęć  poziom A1- 100 A2 - B1 120, B2 - 120 zł,   C1 140 zł 50 minut, poziom C2 160 zł .

Przygotowanie do egzaminu B1 - koszt 150 zł/50 minut.
Przygotowanie do egzaminu B2 120 zł /50 minut, a do egzaminu C1 140/50 minut.

Zajęcia dla 2  osób - koszt 150 zł
Zajęcia dla 3 osób - koszt 160 zł
Zajęcia dla 4 osób - koszt 160 zł
Zajęcia grupowe dla firm - koszt 150 zł/50 minut
Pakiet 5 zajęć przygotowujących do rozmowy o pracę lub egzaminów - koszt 600 zł

Wystawiam faktury.

Prowadzę również zajęcia indywidualne z języka specjalistycznego medycznego dla lekarzy oraz lekarzy stomatologów w oparciu o materiały dotyczące wyłącznie tej dziedziny. Koszt lekcji 200 zł/50 minut.

Przygotowuję do egzaminów: 
- Stanag na wszystkich poziomach (koszt 150 zł za 50 minut)
- egzaminy Goethe Institut na wszystkich poziomach
- egzaminy Telc na wszystkich poziomach
- egzaminy Instytutu Austriackiego ÖSD

Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu szkoły językowej o ukończeniu kursy indywidualnego na danym poziomie.
Posiadam licencję egzaminatora Telc.

Prowadzę również kursy przygotowujące do egzaminu dla tłumaczy przysięgłych - części ustnej i pisemnej.  Koszt 200 zł/50.

Serdecznie zapraszam

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 12:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Magda
xx
31-636 xx
NIP: 6000000000

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1995 - 09.2000
Uniwersytet Ludwika Maksymiliana w Monachium
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
04.2007
Szkolenie dla egzaminatorów TELC B2
04.2007
Szkolenie dla egzaminatorów "Zertifikat Deutsch"
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Lekcje z Panią Magdą były niesamowicie rozwijające! Po niecałym roku nauki przezwyciężyłam lęk przed mówieniem i znacznie rozwinęłam swoje słownictwo. Właśnie rozpoczęłam pracę w Niemczech i obecnie jestem w stanie swobodnie się komunikować. Polecam serdecznie!:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Na zajęcia do Pani Magdy chodziłam prawie 3 lata i byłam bardzo zadowolona. Na zajęciach dużo ciekawych materiałów, interesujące teksty, bardzo dobre przygotowanie do zdania Certyfikatu B2. Nie jest to szablonowe nauczanie wg książki, pani Magda uwzględnia potrzeby ucznia. Bardzo polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Na zajęcia do Pani Magdy chodziłam przez ok. 1,5 roku. Interesujące materiały, szybka nauka mówienia, każda lekcja była bardzo dobrze przygotowana, dzięki czemu już po paru lekcjach można zauważyć spore postępy. Po kilku miesiącach zdanie certyfikatu B2 w Instytucie Goethego nie stanowiło większego problemu (wyjściowo miałam poziom A2/B1). Polecam również lekarzom wybierającym się do pracy za granicę. Zajęcia z niemieckiego medycznego bardzo praktyczne, ukierunkowane na komunikację z pacjentem i kolegami z pracy – niezbędne do zdania egzaminu w niemieckiej izbie lekarskiej. Polecam każdemu w 100%!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Pani Magda świetnie przygotowała mnie przed prakyką w Niemczech. Po liceum miałem dobry poziom niemieckiego, ale potem dużo zapomniałem. Poprawiała nawet drobne błędy gramatyczne i zwracała uwagę na dobrą wymowę. Część lekcji poświęciliśmy na teksty prawnicze i tu mogłem liczyć na jej szeroką wiedzę, bo jest też tłumaczem. Polecam!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2015

Zdecydowanie polecam! Zdecydowałam się na korepetycje, ponieważ planowałam wyjazd do Austrii. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Pani daje dużo ciekawych materiałów do ćwiczeń, dobrze tłumaczy, motywuje do nauki. Dzięki korepetycjom u Pani Magdy szybko przypomniałam sobie podstawy ze szkoły, nauczyłam się nowych dla mnie reguł gramatycznych i wielu słówek, przydatnych w codziennych rozmowach. Co najważniejsze dla mnie, w końcu przełamałam strach przed mówieniem w języku obcym. Już kilka dni po wyjeździe za granice posługiwałam się językiem niemieckim i byłam naprawdę mile zaskoczona tym jak dużo potrafię zrozumieć i powiedzieć.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2015

Na zajęcia do pani Magdy chodziłam przez 2 lata, ponieważ planowałam przeprowadzenie się do Niemiec. Poprosiłam, żeby było dużo konwersacji i pani lektor odpowiednio przygotowywała i dzieliła zajęcia. Korzystała z wielu materiałów, prezentacji, filmów, czasopism i różnorodnych książek. Pomocne było to, że sama bardzo płynnie mówi po niemiecku i przyzwyczaiłam się do stałego kontaktu z żywym językiem Dzięki lekcjom u niej pomyślnie przeszłam rozmowy kwalifikacyjne, nawet ten najtrudniejszy etap rozmowy przez telefon i widzę efekty teraz na co dzień w pracy. Zdecydowanie polecam wszystkim.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2015

Bez wahania polecam wszystkim panią Magdę. Bardzo dobrze dopasowuje program nauki i uczy z pełnym zaangażowaniem. Szybko widać efekty.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2014

Wykupiłem u pani lektor kurs niemieckiego opłacany przez pracodawcę. Dotąd mieliśmy kurs w firmie, ale niewiele z niego skorzystałem i nie było wcale poprawy w mówieniu, na czym mi zależało. Jestem bardzo zadowolony z wyboru lektorki, która sama świetnie mówi po niemiecku i ma bardzo dobre sprawdzone metody nauczania. Zdecydowanie polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2013

Zdecydowanie polecam. Lektorka posługuje się językiem niemieckim na poziomie nativa, a jednocześnie ma przygotowanie do nauczania i sprawdzone dobre metody. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Wyjeżdżam teraz dużo służbowo do Niemiec i widzę, ile mi pomogła.

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2013

Bardzo podobały mi się zajęcia u tej lektorki, bo widać było, że dobrze rozpoznaje braki językowe i skutecznie pomaga je stopniowo likwidować . A przy tym jest bardzo sympatyczna i serdeczna. Polecam!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2013

Korzystałem z lekcji języka niemieckiego ogólnego i specjalistycznego medycznego w związku z propozycją pracy za granicą. Lektorka posługuje się "żywym", nie "książkowym" językiem na bardzo wysokim poziomie i znakomicie uczy. Nie mam żadnych problemów z komunikacją w nowym miejscu pracy. Szczerze polecam!!!

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2013

Lekcje u tej lektorki są naprawdę efektywne. Zacząłem od poziomu zero, a po kilku miesiącach nauki mogę prowadzić konwersacje na tematy z życia codziennego. Polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2013

Chciałem w krótkim czasie przygotować się do wyjazdu za granicę i trafiłem do tej lektorki. Dzięki programowi, który wymyśliła zdołałem przypomnieć sobie to czego nauczyłem się przed laty:) i rozwinąć umiejętność porozumiewania się. Jestem bardzo wdzięczny i zdecydowanie polecam.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2013

Szczerze polecam zajęcia u tej lektorki. Świetnie tłumaczy i zachęca do mówienia, tak że moja bariera przed mówieniem zniknęła. Dostawałam dużo urozmaiconych materiałów. Sympatyczny kontakt. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2013

Świetna nauczycielka, dobrze przygotowana i prowadzi ciekawe zajęcia. Dostawałam urozmaicone ćwiczenia do zrobienia w domu. Polecam!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.