Ostatnia aktywność:
25 dni temu
Online
Rzeszów (Drabinianka +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 - 75 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

Cześć! Dzięki uzyskanemu przeze mnie wysokiemu wynikowi z matury rozszerzonej z biologii, udało mi się 2 lata temu dostać na wymarzony kierunek lekarski . Oprócz przyswajanej z łatwością wiedzy z biologii, równie łatwo przychodziło mi przekazywanie jej innym w sposób prosty i zrozumiały. Swoją przygodę z udzielaniem korepetycji rozpoczęłam już w gimnazjum. Przygotowuje uczniów do :

  • Matury Rozszerzonej z Biologii - zajęcia zaczynają się krótką powtórką najważniejszych zagadnień z danego materiału, następnie przechodzimy do rozwiązywania zadań maturalnych "pod klucz" z tego tematu. Po zajęciach uczeń otrzymuje ode mnie zestaw zadań do rozwiązania, które omawiamy na kolejnych zajęciach.

Udostępniam moim uczniom materiały edukacyjne do każdych zajęć. 
 Zajęcia z zakresu szkoły średniej w formie online: 60  zł 
+15zł/ h w przypadku zajęć stacjonarnych w Rzeszowie

W razie pytań przesyłam numer telefonu w wiadomości.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.