Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lublin (centrum)
Łęczna

O mnie

Witam Państwa!Jestem studentką Lingwistyki Stosowanej: Angielski z Niemieckim, o specjalizacji translatorycznej i nauczycielskiej, obecnie z dyplomem ukończenia studiów Licencjackich, kontynuuję studia magisterskie na tym samym kierunku (obecnie piąty rok). Dzięki specjalizacji nauczycielskiej posiadam uprawnienia do nauczania w szkołach publicznych. Odbyłam miesięczną praktykę w Niemczech i uczestniczyłam w projektach Erasmus plus za granicą, więc regularnie komunikuję się w językach obcych, które studiuję i mam kontakt z żywym językiem. Poza tym pracowałam jako tłumacz ustny w międzynarodowym wydarzeniu European Juggling Convention oraz podczas wymiany polsko - izraelskiej.Chętnie udzielę korepetycji z j. angielskiego osobom chcącym poprawić swoje umiejętności językowe w zakresie poziomu C1, w przypadku niemieckiego w zakresie poziomu B2. Angielski jest moją pasją więc z pasją będę go nauczać. Dużą wagę przywiązuję do rozwinięcia umiejętności komunikacji w obcym języku oraz odpowiedniej wymowy. Oferuję pomoce naukowe w postaci kserówek i wielu innych. Na moich zajęciach staram się głównie korzystać z autentycznych materiałów językowych (czyli materiałów wykonanych przez native speakerów, pochodzących z krajów gdzie angielski jest językiem narodowym), są to przykładowo artykuły prasowe/filmy/podcasty ze stron takich jak bbc, theguardian, dailymail, ale także liczne blogi, jak również filmy ze strony youtube, nagrane przez native speakerów (np. vlogi).Uczę tak, by uczniowie mogli rzeczywiście nauczyć się języka, czyli mogli korzystać z jego znajomości w życiu codziennym, i w mowie i rozumieniu. Wykorzystuję przy tym m. in. własne doświadczenie zdobyte podczas nauki dwóch języków obcych.

Oprócz samego nauczania języka, daję również wskazówki na temat jak się uczyć, by się nauczyć.Możliwe również zajęcia z Business English (poziom językowy ucznia musi być równy przynajmniej poziomowi B1), zwłaszcza w zakresie tematycznym spółek handlowych (łącznie z wiedzą teoretyczną o spółkach w Polsce, Stanach i Wielkiej Brytanii).KOREPETYCJE ONLINE PRZEZ SKYPE LUB U UCZNIÓW W ŁĘCZNEJ.

Korepetycje możliwe również w WAKACJE.Oprócz korepetycji udzielę jednorazowej pomocy w:

- pisaniu wypracowań i tłumaczeniach w obydwu językach

- wykonaniu prac domowychZapraszam !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Lingwistyka Stosowana angielski z niemieckim
Kursy i szkolenia
07.2018
Youthpass - Erasmus + Youth Exchange certificate
Doświadczenie
08.2018 - 09.2018
Stadtjugendausschuss e.V. Karlsruhe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Gorąco polecam. Jest to wyjątkowo sympatyczna i profesjonalna korepetytorka. Zajęcia zawsze przygotowane i na wysokim poziomie. Duży plus za dyspozycyjność w każdy dzień tygodnia oraz elastyczność. Dzięki p. Magdalenie potrafię zmobilizować się do nauki angielskiego, z czym wcześniej miewałem problemy. Polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Jeśli szukać odpowiedniego nauczyciela to nie mogłeś lepiej trafić. Lekcje prowadzone są z pasją do języka i przyjaznym nastawieniem do uczniów. Dzięki bardzo sympatycznej atmosferze z chęcią podchodzę do nauki angielskiego. Nie boję się popełniać błędów językowych, a na koniec każdych zajęć dostaję przydatny feedback.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.