Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Osielsko
Język francuski25 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

Mieszkałam 3 lata we Francji, co pozwoliło mi nauczyć się nie tylko języka, ale też poznania kultury i zwyczajów Francuzów. Jestem 3-krotną laureatką z konkursu kuratoryjnego z języka francuskiego. Uczestniczyłam też w Olimpiadzie Języka Francuskiego (doszłam do 2 etapu).
W tym roku (2020 r.) zostałam finalistką Olimpiady Języka Francuskiego (z powodu stanu epidemiologicznego nie odbył się ostatni etap i wszystkim zakwalifikowanym do finału przyznano tytuł finalisty, nie wyłoniono laureatów).

 Korepetycji chętnie udzielę uczniom podstawówek, gimnazjum i liceum.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.