Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Skarżysko-Kamienna
Szydłowiec
Skarżysko Kościelne
Sorbin (Sorbin)
Bliżyn
Suchedniów
Mirzec
Parszów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Bardzo polecam Panią Dorotkę. Przyszliśmy do niej po pomoc, ponieważ nasz syn miał ogromne problemy z matematyką przed maturą, a po korepetycjach u Pani Doroty zdał ją i to z bardzo dobrym wynikiem. Mila i pomocna kobieta. Zawsze znalazła dla niego czas przed klasówką. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.