Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Chrzanów
Krzeszowice
Trzebinia
Tenczynek
Zabierzów
Rudawa
Chemia45 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

KURS MATURALNY NA UCZELNIE MEDYCZNE!!!

Od 9 lat przygotowuję z sukcesem kandydatów na takie kierunki jak medycyna, stomatologia, farmacja, weterynaria, dysponuję licznymi testami, arkuszami, schematami. Wszystkie materiały niezbędne do nauki, liczne zadania, schematy, arkusze dostarczam na bieżąco w czasie nauki  Jeśli jesteś zainteresowany/na serdecznie zapraszam tel. 509-704-612 ;)

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.