Magdalena Tomczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz (Bartodzieje)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka włoskiego dla dzieci młodzieży i dorosłych.Jestem absolwentką  Istituto    Italiano we Florencji. Prowadzę zajęcia o tematyce ogólnej,a także  z modułami z  włoskiej geografii, historii, kultury, historii sztuki, muzyki, literatury ,filmu oraz….oczywiście kuchni włoskiej! Jeśli podoba Ci się ten piękny język,lubisz słuchać piosenek czy opery włoskiej,a moze fascynuje Cię kultura włoska lub po prostu chętnie spędzasz wakacje we Włoszech, to serdecznie Cię zapraszam na lekcje.A może zainteresuja Cię lekcje w dwóch językach obcych nauka języka włoskiego po angielsku?

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota08:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2010
University of Southampton
Magister
Msc Global Politics and International Relations
Kursy i szkolenia
.
kurs jezyka obcego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.