Marlena Karnia

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Gliwice
Knurów
Język włoski70 - 85 / 60 min

Marlena Karnia

Opis ogłoszenia

Nazywam się Marlena i mam dwadzieścia siedem lat. Ukończyłam filologię włoską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Skończyłam liceum o profilu dwujęzycznym (język angielski). Pracowałam w sszkołach językowcyh. Z wielką chęcią udzielę korepetycji z języka angielskiego,  bądź włoskiego osobom zaczynającym swą przygodę językami, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, a także osobom dorosłym. . Pomoc obejmuje: *pomoc w pracach domowych *przygotowanie do testów , kartkówek , odpowiedzi ustnych *pomoc w bierzących lekcjach *indywidualną naukę w zakresie ucznia Jestem osobą sumienną , odpowiedzialną , lubię pracę z dziećmi , zajęcia dostosuję do potrzeb ucznia . :) Nie zastanawiaj się! Zadzwoń!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.