Marlena Karnia

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Będzin
Sosnowiec
Gliwice
Katowice
Zabrze
Ruda Śląska
Chorzów
Bytom
Język włoski45 - 50 / 60 min

Marlena Karnia

Opis ogłoszenia

Nazywam się Marlena i mam dwadzieścia trzy lata. Ukończyłam filologię włoską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Skończyłam liceum o profilu dwujęzycznym (język angielski). Pracowałam w szkole językowej. Z wielką chęcią udzielę korepetycji z języka angielskiego, niemieckiego bądź włoskiego osobom zaczynającym swą przygodę językami, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, a także osobom dorosłym.
. Pomoc obejmuje:
*pomoc w pracach domowych
*przygotowanie do testów , kartkówek , odpowiedzi ustnych
*pomoc w bierzących lekcjach
*indywidualną naukę w zakresie ucznia
Jestem osobą sumienną , odpowiedzialną , lubię pracę z dziećmi , zajęcia dostosuję do potrzeb ucznia . :) Nie zastanawiaj się! Zadzwoń!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Śląski
Licencjat
filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.