Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Wrocław
Legnica
Wałbrzych
Strzegom
Polkowice
Szczecin
Police
Stargard Szczeciński
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 100 / 60 min

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Kim jestem:
Korepetytorem z ośmioletnim doświadczeniem, które zdobywałam podczas pracy, prowadząc prywatne zajęcia. Korepetycje to moja pasja, będąca jednocześnie ścieżką zawodową. Ukończyłam Politechnikę Wrocławską, Wydział Chemiczny.
Uczniowie mówią o mnie:
„Trener, nie nauczyciel z darem do przekazywania wiedzy, pasjonata chemii”, a ja sama mam podejście do korepetycji jako treningu umiejętności liczenia, pokazywania ciekawych rzeczy, wykonywania prostych eksperymentów, a nie zwykłej lekcji.

W czy mogę Ci pomóc:
Oferta dla uczniów: Pomogę zarówno z bieżącym materiałem w szkole, uzupełnię braki, jak i przygotuję do zajęć z wyprzedzeniem. Uczniowie pod moją opieką zmieniają nastawienie do wspólnych zajęć, traktując je jako przyjemność, a nie przykry obowiązek. Dzięki rzetelnej pracy i mojemu doświadczeniu zawodowemu, sprawdzian nie będzie tak straszny, jakim go malują :) Wykorzystując w trakcie zajęć techniki pamięciowe, materiały audiowizualne oraz interaktywne programy, pokażę, że chemia wcale nie gryzie.
Jeśli jesteś licealistą, który właśnie przygotowuje się do matury, to te zajęcia również są dla Ciebie, powtórzymy materiał, skupimy się na tym, co nie jest zrozumiałe, wytłumaczymy co powinno się znaleźć w arkuszu maturalnym.

Lubię moją pracę, gdyż:
Sukcesy uczniów, poprawa ich ocen, szybkie postępy, wysokie wyniki to największa nagroda. Niezwykle cenię sobie fakt, że każdy z moich uczniów jest inny. Uczniowie mają różne cele, co stawia przede mną nowe wyzwania, których się nie boję, a z uśmiechem na twarzy je podejmuję.
Zapewniam rodzicom informację o pracy ich dziecka , a w przypadku bieżących problemów mogę skontaktować się z nauczycielem chemii w szkole celem uzyskania informacji o źródłach kłopotów i zakresie zaległości koniecznych do nadrobienia.

Zajęcia stacjonarne odbywają się w moim biurze na terenie Stadionu Olimpijskiego al. Paderewskiego 35 (budynek w którym znajduje się restauracja Sofa).

Możliwy również kontakt via Skype .  Zajęcia online są równie skuteczne co tradycyjne, wszystkie materiały udostępniam podając link do specjalnie utworzonego dysku dla ucznia, gdzie udostępniam materiały z zajęć. Uczniowie i rodzice wybierają tę formę zajęć, ponieważ nie muszą tracić czasu na dojazdy.

Cennik:
Indywidualne zajęcia: 100zł/60 min
Koszt uczęszczania na zajęcia w dwie osoby: 70zł *2/60 min
Koszt uczęszczania na zajęcia w trzy osoby: 60zł*3/60 minKoszt uczęszczania na zajęcia w 4 osoby: 50zł*4/60 min
Zajęcia sobotnie: 130 zł/h

Na wszystkie pytania odpowiem drogą elektroniczną (opcja " wyślij wiadomość do korepetytora ") lub telefoniczną ( 667-720-652 ). Jeśli nie odbieram proszę o wiadomość SMS- na pewno oddzwonię.

Wystawiam faktury VAT.
MagBelf korepetycje Magdalena Kaźmierczak
NIP 9552314540

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Magdalena
al. Paderewskiego 35
51-612 Wrocław
NIP: 9552314540

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Politechnika Wrocławska
Inżynieria Materiałowa
10.2018 - aktualnie
WSF Wrocław
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
07.2016
FCE
Doświadczenie
07.2012 - aktualnie
Prywatne korepetycje
Prowadzenie prywatnych zajęć i korepetycji z chemii, matematyki i języka angielskiego.
10.2015 - 02.2018
Bristish School oddział Szczecin
Prowadzenie zajęć grupowych z języka angielskiego na poziomie A1-B2
07.2016 - 07.2018
Mały Inżynier
Instruktor oraz trener nowych pracowników z chemii.
05.2019 - aktualnie
MagBelf korepetycje
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych. Tworzenie materiałów i scenariuszy zajęć.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Świetnie pracowało mi się z Panią Magdą, zawsze mogłam liczyć na jej pomoc. Serdecznie polecam :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Czas matury to był bardzo nerwowy okres. Przygotowania rozpocząłem ponad rok wcześniej, z polecenia przychodząc do Pani Magdaleny. Najpierw korepetycje z matematyki - tutaj byłem mile zaskoczony, gdyż oprócz tłumaczeń na poziomie liceum, doszły tłumaczenia łatwiejsze i znacznie bardziej zrozumiałe. W chwili pojawienia się problemów na fakultecie biol-chem, skorzystałem z pomocy przy chemii. W tym momencie uświadomiła mnie Pani Magda, jak słabo materiał został przedstawiony na zajęciach w ogólniaku. Generalnie polecam, zarówno przy nadrabianiu zaległości, przerabianiu materiału na bieżąco jak i przy przygotowaniach do egzaminów- wybór jest prosty i to jest Magdalena!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Polecam bardzo serdecznie. Pani Magda na korepetycje z matematyki przychodziła zawsze rzetelnie przygotowana. Wyjaśniała przerabiany materiał w sposób jasny i zrozumiały dla mnie. Dzięki Pani Magdzie jestem zadowolony z wyniku swojej matury.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Polecam serdecznie zajęcia z Magdą :) teraz angielski biznesowy to dla mnie pestka.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Zajęcia z Magdą pomogły mi zdobyć świetny wynik na egzaminie.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Punktualna, zawsze przygotowana, bezstresowa, bezproblemowa, pogodna no i wymagająca ;p (przede wszystkim od siebie, żeby mnie czegoś nauczyć). Tak na poważnie to lekcje z Magdą mi bardzo pomogły. O ile w mojej kwestii angielski to czysta praktyka, tak z chemii byłam noga a dzięki Magdzie wyszłam na prostą. Pozdrawiam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Zajęcia z Magdą pomogły mi przełamać barierę językową i pozytywnie nastawić się na rozmowę w języku angielskim. Świetnie nastawiona do uczniów i otwarta na ich propozycje. Zajęcia są interesujące i pomagają w pełni zrozumieć gramatykę języka angielskiego. Zauważyłam duży postęp odkąd, uczęszczam na zajęcia. Serdecznie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Zajęcia na które uczęszczam -chemia , bardzo dobrze pomagają mi zrozumieć nowe pojęcia. Pani Magda tłumaczy bardzo skrupulatnie i mądrze, dzięki czemu wszytko jest dla mnie bardzo proste i logiczne. Serdecznie pozdrawiam

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Uczę się z Magdą angielskiego od ponad roku i w końcu pozbyłam się blokady przed mówieniem. Oprócz tego uporządkowalam wiedzę z gramatyki i nauczyłam się wielu nowych rzeczy. Zajęcia z Magdą określiłabym bardziej jako spotkania ze znajomą niż lekcje, bo atmosfera jest tak miła,że nauka przestaje być wysiłkiem. Oprócz tego korzystamy z ciekawych materiałów dydaktycznych i artykułów na interesujące mnie tematy. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.