Magda Szafrańska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Strzelce Górne
Strzelce Dolne
Jarużyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ukończyłam między innymi szkołę nauki pamięci i koncentracji uwagi metodą SPW oraz szkołę szybkiego czytania i technik uczenia się TUBAJ.

Od roku prowadzę zajęcia z nauczania początkowego, staram się pokazać dzieciom, jak i rodzicom, że nauka nie musi być "straszna" czy nudna.

Ponadto udzielałam się w wolontariacie Akademii Przyszłości i posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi, zajmowałam się jako niania prawie 2-letnim chłopczykiem, 3-letnią dziewczynką i 9-cio letnim chłopczykiem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.