Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Wrocław

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/525 opinii
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2022

Bez wahania mogę polecić Magdę, jako nauczyciela gry na pianinie. Zacząłem naukę jako osoba bez doświadczenia z muzyką, toteż nauka zaczęła się od kompletnych podstaw. Magda rewelacyjnie tłumaczy każdy nowy element, cierpliwie odpowiada na pytania, choćby powtórzyło się ono któryś raz z kolei. Lekcja trwająca godzinę leci nie wiadomo kiedy, a na każdą kolejną wracam z przyjemnością. Efekty są widoczne w bardzo krótkim czasie, daje to obraz jak dobrej jakości są prowadzone zajęcia. Komunikatywność, cierpliwość i niebywały profesjonalizm to z pewnością te cechy, które można przypisać Magdzie. Oby więcej takich nauczycieli.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Nauka gry na pianinie to w wydaniu pani Magdy czysta przyjemność . Córka po zajęciach czuje się wzmocniona i z radością siada do gry . Pani Magda potrafi przekazać wiedzę zarówno z teorii jak i praktyczniej nauki gry na instrumencie, w przyjaznej formie , adekwatnie do wieku i możliwości ucznia . Najważniejszą kwestią dla mnie jako dla mamy, jest jednak fakt bycia autorytetem, mentorem, wzorem do naśladowania dla córki . Niesamowite podejście, ciepło i tworzenie przychylnej atmosfery , sprawiają, że dziecko z łatwością chłonie wiedzę i rozwija się muzycznie.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

U p.Magdy zaczęłam swoją przygodę z pianinem już jako osoba dorosła i każda lekcja sprawia, że mam ochotę ćwiczyć coraz więcej! Pani Magda idealnie dobiera utwory nad którymi początkujący powinien pracować i które zawsze są nakierowane na to, co akurat sprawia mi trudność. Przy okazji zajęcia są przesympatycznej atmosferze i po każdej lekcji wychodzę z poczuciem, że coś stało się dla mnie bardziej zrozumiałe. Serdecznie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Lekcje z Magdą są tak wartościowe i fajne, że od kilku miesięcy chce mi się przyjeżdżać na nie z drugiego końca miasta :)). To bardzo produktywny dla mnie czas, spędzony w miłej atmosferze. Dzięki nauce z Magdą powróciłem w pełni do wielkiej, ale niespełnionej pasji z dzieciństwa, czego przypieczętowaniem jest zakup własnego pianina :).
Polecam każdemu lekcje u Magdy - tym zupełnie początkującym, młodym, jak i osobom około 30tki jak ja, które nawet w tym wieku mogą zacząć się uczyć gry od nowa. Bardzo doceniam Magdy profesjonalizm, fachowość, nastawienie na praktykę z (nomen omen) nutką teorii, ale też wyjątkowo pozytywną atmosferę, jaką zaraża - ta godzina zajęć zawsze wprowadza mnie w dobry nastrój i zachęca do dalszych ćwiczeń w domu. Dzięki swojemu zapałowi, ale i w dużej mierze dzięki Magdzie, powoli przeszedłem od zupełnych podstaw gry na pianinie do szlifowania coraz trudniejszych utworów :).

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że wśród wielu ogłoszeń dotyczących nauki gry na pianinie trafiłem na ogłoszenie Magdy. Jest ona doskonałym dydaktykiem, który potrafi przekazywać swoją wiedzę i umiejętności w sposób niezwykle klarowny - nie jest rzeczą łatwą powiedzieć komuś jak powinien być wykonany dany ruch, by wydobyty dźwięk wpasowywał się w dynamikę utworu.
Opanowanie gry na pianinie od długiego czasu leżało w kręgu rzeczy, które chciałem zrealizować i teraz dzięki Magdzie staje się to możliwe :)
Nauka przebiega w sposób dostosowany do postępów ucznia, a poziom skomplikowania utworów narasta stopniowo, w taki sposób, że nowo nabywane umiejętności mogą się utrwalić nim przejdzie się dalej. W trakcie analizowania kolejnych melodii Magda wplata informacje dotyczące teorii muzyki, co pozwala budować wiedzę z tego zakresu, gdyż jest ona istotna na dalszych etapach rozwoju. Wszystko to jednak dzieje się naturalnie, a zapamiętywanie idzie w parze z kolejnymi przerobionymi partyturami :)
Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjemna, przy Magdzie trudno się stresować, że coś pójdzie nie tak, bo doskonale rozumie, że nauka to proces wielokrotnego powtarzania i że czasem zdarzają się dni, kiedy trafi się spadek formy ;) Oczywiście trzeba zaznaczyć, że olbrzymie znaczenie ma regularna praktyka w domu, wówczas można naprawdę szybko robić postępy.
Jeżeli ktoś rozważa rozpoczęcie nauki gry na pianinie to gorąco zachęcam by umówić się na lekcję próbną do Magdy i przekonać się samemu, że to dobry wybór. W przeciwieństwie do tego co myślałem wcześniej, teraz z każdą lekcją nabywam przekonania, że niezależnie od wieku, można rozpocząć naukę i dojść do takiego poziomu by płynnie i ekspresyjnie grać ulubione utwory na pianinie :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Z całego serducha polecam naukę gry na pianinie u Magdy. Oprócz wyróżniającego ją wykształcenia i wieloletniego doświadczenia w kształceniu innych, Magda posiada ujmujące cierpliwością i ciepłem pełne pasji podejście do uczniów! Zdecydowanie stawia na indywidualizację pracy z każdym, od samego początku współpracy zwraca uwagę na postawę ciała, ułożenie rąk i palców, ruchy ciała itd, skupia się na technice pracy jednocześnie przygotowując dla każdego ucznia utwory do gry, co sprawia że w zrównoważonym tempie wzrasta motywacja do pracy! A wszystko w niesamowicie przyjemnej atmosferze, którą tworzy :)) Magda jest nauczycielem, który cieszy się z postępów pracy swoich uczniów - staje się przewodnikiem i przyjacielem w podróży do świata muzyki !!!
Jestem wdzięczna, że przyjęła mnie pod swoje skrzydła, ponieważ dzięki Niej wiem, że w każdym wieku można spełniać marzenia :)
Rozpoczęłam naukę gry na pianinie u Magdy w styczniu 2020 r. w wieku 35 lat, nie posiadając niczego poza istniejącym od lat marzeniem i wstępną determinacją, pełna obaw, że usłyszę od Magdy, że jest za późno, bądź że to nie ma sensu. Dziś w moim mieszkaniu stoi pianino, (które notabene pomogła mi wybrać), potrafię już zagrać kilka utworów i czekam z niecierpliwością na kolejną lekcję u Magdy!
Rzadko umieszczam komentarze na tego typu portalach, ale uważam że Magda w pełni na to zasługuje. A może ktoś, kto właśnie to czyta ma obawy, z którymi ja mierzyłam się przed rozpoczęciem nauki?
Pozdrawiam

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Zbieg okoliczności sprawił, że wieku 47 lat postanowiłem nauczyć się grać na pianinie. Po przeczytaniu komentarzy napisałem do pani Magdy. Ku mojemu zaskoczeniu zostałem zaproszony na lekcję próbną i… chodzę już piąty miesiąc na lekcje. Pani Magda to świetny pedagog. Zaczęliśmy od ułożenia rąk, pozycji i rozgryzania zapisu nutowego. Trzeba było mieć do mnie dużo cierpliwości. Na szczęście pani Magda to chodząca cierpliwość, chociaż dyscyplinę trzyma i nie ma marnowania czasu, a i reprymenda się zdarzy czasami. Pani Magda zwraca uwagę na każdy szczegół podczas gry i poprawiamy, aż jest zadowalająco. Godzina lekcji zlatuje jak 15min i zawsze jestem zaskoczony, że to już koniec. Najchętniej posiedziałbym kolejną. Jestem bardzo zadowolony z postępów i nie sądziłem, że dzięki pani Magdzie w tak krótkim czasie będę grał tyle utworów. I to nawet nie takich bardzo łatwych bo i Bach się zdarza :) Jeżeli ktoś chce się nauczyć grać czy podszkolić w graniu to z czystym sumieniem polecam lekcje u pani Magdy.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Pani Magda jest ujmującą osobą i znakomitą nauczycielką. Córka ją uwielbia a kolejne lekcje gry na pianinie są dla dziecka przyjemnością i źródłem satysfakcji. Pani Magda ma doskonały kontakt z dzieckiem i potrafi umiejętnie wprowadzić je w świat muzyki. Z wyczuciem, cierpliwie motywuje do systematycznej nauki. Polecam tę nauczycielkę z pełnym przekonaniem!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Po doświadczeniu z 4 nauczycielami w kontekście grania na różnych instrumentach Magda spełniła moje wymagania co do sposobu i stylu prowadzenia zajęć. Zawsze odnosiłem wrażenie, że w porównaniu do uczących się w szkole muzycznej, uczniowie na korepetycjach są traktowani mniej poważnie (chociażby ze względu na to, że niektórzy uczniowie szybko tracą zapał, w innej sytuacji nauczyciele traktują to po prostu jako dodatkowy zarobek do odfajkowania). Na jej lekcjach tego nie odczuwam.

Magda zwraca uwagę na wszystkie detale gry, o których niektórzy tylko przebąkiwali, żeby mieć je na uwadze, a o których szybko się zapominało. Dzięki temu coraz to nowsze kawałki przychodzą z większą łatwością, mimo że w pierwszej chwili takie dbanie o detale nie wydaje się być wybitnie ważne. Zajęcia są też zbalansowane pod względem trudności. Zadowala mnie też fakt, że kiedy bierzemy na warsztat nowy kawałek, Magda jest w stanie powiedzieć motywację za obraniem danego utworu (czy np. będzie teraz ćwiczona technika, w jaki sposób, czy może artykulacja utworów). Dzięki temu jest większa motywacja praktyki, bo jest się świadomym, co zostanie poprawione po dopracowaniego tego utworu.

Z pewnością polecam każdemu zaczynającemu przygodę z pianinem, jak i tym, którzy grają już od dłuższego czasu (w moim przypadku był to rok praktyki). Mogę zapewnić, że przy włożeniu własnego wysiłku w domu i ćwicząc według wskazań Magdy, można spodziewać się w stosunkowo krótkim czasie dobrych rezultatów z własnej gry.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Magda całkowicie pozbawiła mnie niechęci do pianina z dzieciństwa i pozwoliła odzyskać radość i przyjemność z grania. Jest cierpliwym nauczycielem z cudownym podejściem do każdego ucznia. Motywuje do ćwiczeń w domu, dzięki czemu szybko widać postępy :)

Bardzo polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2018

Pani Magda uczy mojego 6-letniego syna od prawie roku. Chłopiec chętnie chodzi na lekcje i robi wyraźne postępy. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Pani Magda jest cierpliwą i uważną nauczycielką. Z pewnością będziemy kontynuować naukę u Pani Magdy przez kolejny rok. Polecam w 100%,

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Magda jest doswiadczonym nauczycielem, dostosowujacym zajecia do potrzeb ucznia. Prowadzi lekcje w przyjaznej atmosferze, poswiecajac jednoczesnie duzo uwagi technice i umiejetnie motywujac do samodzielnej pracy, niezbednej w procesie nauki. Bardzo polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Dokonując wyboru nauczyciela gry na instrumencie, warto kierować się jego wiedzą, doświadczeniem, ale również podejściem i atmosferą jaka panuje na lekcji.

Magda to świetny pedagog i psycholog, który w prosty sposób przekazując wiedzę, motywuje do przyjaźni z instrumentem.

Poprzez metodyczne podejście i ogromną cierpliwość, powoduje że gra cieszy i przynosi wiele satysfakcji, a po wyjściu jest ciągle mało.

Postępy i satysfakcja gwarantowane!

BARDZO POLECAM!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Pani Magda jest wspaniałą nauczycielką, motywującą, ciepłą i spokojną. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, moja córka po prostu Panią Magdę uwielbia, zawsze mówi, że lekcje z nią to czysta przyjemność. Z każdych zajęć wraca wypoczęta i zrelaksowana, chętnie i bez presji ćwiczy w domu.

avatar
Irina Anghel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
7 lutego 2018

Hello, My name is Irina, I'm a student and I m interested to have lessons, I m a complete begginer.
Could you teach your lessons in english?

Thank you for replying!

Have a good day!

Magdalena

Dear Irina,
Thanks for your message. Unfortunately I do not have free terms now.
Sorry. My lessons are only in Polish.
Kind regards

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Magda jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą nauczycielką. Nie tylko ciekawie i mądrze uczy gry, ale również swoim zapałem i wiarą w ucznia pomaga mi pokonać zniechęcenie, kiedy moje palce odmawiają posłuszeństwa.
Poza tym przebywanie w jej obecności to czysta przyjemność. Gorąco polecam :-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Uczęszczam do Magdy cztery miesiące i zrobiłem w tym czasie na prawdę duży postęp. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, Magda jest zawsze do nich przygotowana, zwraca uwagę na technikę gry, rytm, koryguje błędy. Zaczynam sam już dobierać sobie utwory, które chcę zagrać, co sprawia, że lekcje i granie to czysta przyjemność. Szczerze polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Szczerze polecam zajęcia u pani Magdy. Lekcje prowadzone profesjonalnie, z indywidualnym podejściem do ucznia. Pani Magda posiada ogromną cierpliwość i empatie, dzięki czemu z chęcią uczę się kolejnych utworów. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze- z każdych zajęć wychodzę z uśmiechem na twarzy i z niecierpliwością czekam na następne. Pani Magda nie jest pierwszą osobą, która uczyła mnie gry na pianinie, ale szczerze mogę przyznać, że dopiero dzięki niej czerpię z gry przyjemność.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

W dzieciństwie uczyłam się grać na pianinie, niestety jako nastolatka postanowiłam przestać. Magda pomaga mi wrócić do płynności, super dostosowuje repertuar do umiejętności, stawiając nowe wyzwania. Jest świetna w zachęcaniu, poprawianiu techniki i nauki wszystkiego co do dobrego grania potrzebne. Polecam!

avatar
Domenico
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Magda is a great piano teacher. She is very professional and in the same time a positive and energetic person who motivates students and cares for them to develop their potential. Her method is very effective: starting from zero as an adult, I was able to play interesting pieces in less than 3 months. I would definitely recommend her.

avatar
Alice
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

Metoda pedagogiczna pani Magdaleny, pozwoliła mi w bardzo krótkim czasie nadrobić swoje braki oraz nabrać, w bardzo dobrej atmosferze pracy, płynności w rozczytywaniu nowych utworów .

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Uczę się grac na pianinie u Pani Magdy już od półtora roku i bardzo mi się podoba. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze. Pani dobiera utwory do nauki dostosowane do mojego gustu i możliwości. Zauważam znaczne postępy w mojej grze i dzięki temu jeszcze chętniej ćwiczę poza zajęciami. Polecam :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2017

Bardzo dobry pedagog, gorąco polecam.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2017

Pani Magda jest idealnym człowiekiem do nauki dla dzieci . Posiada instynkt jednania sobie ludzi . Córka za każdym razem kiedy zbliża się dzień lekcji nie może się doczekać .
Postępy w nauce są widoczne z lekcji na lekcje .
Śmiało mogę napisać ze córka jest zakochana w Pani Magdzie .
Z pełna świadomością możemy zarekomendowac Panią Magdę :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2017

Pani Magda to wspaniała nauczycielka. Ma wyczucie, wspaniałe podejście do ucznia. Poza tym potrafi zachęcić do pracy. Jest elastyczna- chętnie uczy tego, o co proszą uczniowie. Mój syn uwielbia lekcje nauki gry na keybordzie :). Polecam tę nauczycielkę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.