Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Warszawa (Śródmieście +1)
Język polski50 / 45 min

Maryla

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką języka polskiego z 17-letnim stażem. Przygotowuję do egzaminów, pomagam w trudnościach w przedmiocie, w odrabianiu lekcji. Mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Jestem osobą kontaktową i kulturalną.
Motywuję młodych ludzi do działania. Nigdy nie wykonuję prac za ucznia, mogę tylko wskazać sposób ich wykonania!!!
Nauczyciel dyplomowany. Działam na rzecz edukacji medialnej w Warszawie. Z zamiłowania dziennikarka. Redaguję artykuły w portalach: Czas Dzieci i Qulturka. Prowadzę bloga teatralnego.
Wykładam w Szkółce Pisarskiej dla uczniów gimnazjum.
Jestem również terapeutą pedagogicznym.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.