Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Olkusz
Skawina
Wieliczka
Bochnia
Warszawa
Radom
Grodzisk Mazowiecki

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej Dybała
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Pani Magda udziela mojej córce Karolinie lekcji z języka angielskiego.
Karolina miała duży problem ze zrozumieniem wielu zagadnień gramatycznych.
Po lekcjach z Panią Magdą nastąpiła Zdecydowana poprawa.Karolina zrobiła bardzo duży postęp dostając się jako jedna z kilku osób do klasy dwujęzycznej.
Bardzo polecam Panią Magdę jako nauczyciela języka angielskiego!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Pani Magdalena udzielała korepetycji z angielskiego mojemy synowi od października 2019 do czerwca 2020. Celem było przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty. Po 2 - 3 lekcjach dodatkowy angielski stał się wydrzeniem, na które syn czekał przez weekend. Pani Magdalena wzmocniła wiarę w siebie i motywację u syna. Po 2 miesiącach zaczął przynosić tylko 5 tki i 6 tki. W ferie zimowe syn poprosił
o dodatkowe lekcje, w czasie kwarantanny również. Lekcje u Pani Magdaleny opisywał jako czas niezwykłego skupienia i przyjemnego „flow”. Syn zdał egzamin na 95%.
Polecam korepetycje u Pani Magdaleny, nie tylko rodzicom dzieci. Gdyby była tu ocena celujący – taką bym wybrała: za przygotowanie merytoryczne ale i pedagogicze, uwagę Pani Magdaleny skupioną na indywidualnym podejściu do ucznia i odpowiedzialność za wynik końcowy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.