Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Tarnów
Rzeszów
Bochnia
Kraków
Kielce
Katowice
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 70 / 50 min

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii

Opis ogłoszenia

Jako wieloletni korepetytor, absolwent filologii angielskiej oraz pasjonat języka angielskiego z pasją do języka angielskiego i chęcią dzielenia się swoją wiedzą skutecznie pomagam uczniom szkół podstawowych, średnich a także dorosłym w zdobywaniu wiedzy z tego języka i doskonaleniu swoich umiejętności komunikacyjnych. Wielu moich uczniów zaraziło się pasją do tego języka i rozwija tą pasję wybrawszy klasy o profilu językowym lub studia filologiczne. Wielu moich dorosłych uczniów radzi sobie w codziennych biznesowych sytuacjach na stanowiskach managerskich, sprzedażowych, HR czy logistycznych.

Niezależnie od poziomu i wieku ucznia aktywności nacelowane są na praktyczne użycie języka , układanie zdań, mówienie, redagowanie swobodnych wypowiedzi. Zadania dopasowane indywidualnie do możliwości ucznia i stymulujące te obszary, które wymagają poprawy.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury rozszerzonej, podstawowej oraz dwujęzycznej a także matury ustnej ukierunkowane są na wypracowanie praktycznych umiejętności językowych tj. pisania, słuchania, mówienia, czytania, rozwiązywania zadań gramatycznych. Ćwiczenia ukierunkowane na umiejętności logicznego myślenia, dedukowania, wnioskowania aby jak najlepiej  rozwiązać egzamin ósmoklasisty czy egzamin maturalny.

Możliwe są także lekcje, których celem jest pomoc w bieżącym opanowaniu materiału szkolnego , przygotowaniu do lekcji, utrwaleniu struktur gramatycznych, wyćwiczeniu poprawnej wymowy i poszerzeniu słownictwa. Przygotowuję ćwiczenia poprawiające gramatykę, wzbogacające słownictwo ucznia kładąc spory nacisk na mówienie, czy konwersacje aby uczeń w praktyce wykorzystywał nabyte umiejętności.

Dzięki obszernej wiedzy zdobytej na kierunku Intercultural Communication in Business mogę zaoferować ciekawe lekcje o tematyce Business English, Sales, Ethics in Business a także Mock Job Interviews. Zajęcia dla dorosłych są dopasowane pod względem treściowym na najbardziej potrzebne i praktyczne słownictwo, aby optymalnie osiągnąć zamierzony cel.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą przełamać swoją barierę językową, chcą osiągnąć wysoki wynik z egzaminów językowych, a także chcą sprawnie posługiwać językiem w szkole i w pracy.

Szkoła Podstawowa (klasy 4-7) - 60 zł
przygotowanie do testu 8-klasisty - 70 zł
Szkoła Średnia - 70 zł
Angielski dla dorosłych poziom A2-B1 - 60zł
Angielski dla dorosłych poziom B2 - 65 zł
Angielski dla dorosłych poziom C1 - 70 zł
Angielski dla maturzystów - 70 zł
Lekcje z dojazdem do ucznia kalkulowane są osobno. Dojazd do uczniów możliwy na terenie Tarnowa.
zapisy pod numerem telefonu 790 - 222 - 898
istnieje możliwość wypisania faktury

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2013
Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie
Magister
Filologia Angielska - Lingwistyka Stosowana
Kursy i szkolenia
07.2010
Kurs uzyskania kwalifikacji metodyczno - pedagogicznych do nauczania języka angielskiego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Przygotowywałam się do matury podstawowej z panią Magdą tylko przez kilka miesięcy, a mój angielski zrobił naprawdę duże postępy. Przełamałam swój strach przed mówieniem po angielsku, a wynik z matury był bardzo wysoki, nie sądziłam, że jestem w stanie tak dobrze napisać i to dzięki pani Magdzie, która znakomicie mnie do niej przygotowywała. Polecam !

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Przez rok przygotowywałam się do matury z pomocą Pani Magdaleny i jestem bardzo zadowolona. Pani Magda jest wymagająca, wysoko stawia poprzeczkę, ale przy tym zawsze dba o miłą atmosferę podczas zajęć. Udziela cennych wskazówek związanych z maturą. Podczas korepetycji, przepracowałyśmy moją blokadę językową, dzięki czemu zdałam maturę ustną na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam Panią Magdę!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Bardzo polecam korepetycje z panią Magdaleną. Przygotowywałam się do egzaminu maturalnego i uzyskałam bardzo wysokie wyniki (zarówno z egzaminu pisemnego jak i ustnego), ponadto widzę, że mój angielski znacznie się poprawił. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Po pół roku lekcji z Panią Magdą widzę wyraźną poprawę w płynność mówienia. Zdecydowanie polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Polecam Panią Magdę jak wspaniałego korepetytora. Córka zachwycona, że angielski wreszcie jest ciekawy i przystępny, a nie jest dla niej męczarnią. Forma zajęć nigdy nie jest nudna, nie ma trzaskania zadań przez całą godzinę. Martyna jest pełna energii podczas zajęć, chętnie współpracuje i otwiera się na rozmowę. Super, cieszę się, że trafiłyśmy na Panią Magdę i co najważniejsze nasza współpraca jeszcze się nie kończy :-)))

avatar
A.C
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2022

Z pomocą Pani Magdaleny przygotowywałem się do egzaminu maturalnego po 8 latach od ukończenia szkoły. Oczywiście egzamin ten zdałem na zadawalającym poziome.
Sama współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze ,lekcje przygotowane w sposób profesjonalny bez problemu udawało nam się ustalać dogodne godziny zajęć . Pani Magdalena jest bardzo otwartą i sympatyczna osobą z odpowiednimi kompetencjami .
Serdecznie polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Korepetycje z Panią Magdaleną były świetnym przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty. Córka otrzymała 96%. Atmosfera przebiegających lekcji byłą bardzo miła i przyjemna. Dobry kontakt z nauczycielem, Pani Magdalena była otwarta na wszelkie sugestie z naszej strony. Z całego serca polecam korepetycje u Pani Magdaleny.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Korepetycje są bardzo efektywne. Moim głównym problemem była blokada językowa, którą odczuwam teraz w minimalnym stopniu. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście Pani Magdaleny. Jestem pielęgniarką i istotne jest dla mnie rozwijanie słownictwa medycznego, które zajmuje sporą część zajęć.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Super nauczyciel !!! Świetnie przygotowała do egzaminu ósmoklasisty. Polecam.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam panią Magdalenę, odbywała ze mną korepetycje online i jestem zadowolona z efektów wspólnej pracy. Lekcje odbywały się w miłej atmosferze i bez uczucia skrępowania.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Pani Magda jest pedagogiem który ma łatwy kontakt z uczniem. Przygotowana do zajęć, syn zachwycony prowadzeniem lekcji. Na pewno godna polecenia. Na stałe zagości jako nasza korepetytorka.

avatar
Józef
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Pani Magdalena uczy moją córkę od roku i jest bardzo zadowolona z efektów. Jest miła i przyjazna w rozmowie. Pomieszczenie pracy jest przytulne. Bardzo ją polecam.

avatar
Bernadeta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Bardzo polecam Panią Magdalenę jako korepetytorkę :) uczy mojego syna od kilku miesięcy i jestem zadowolona z efektów wspólnej pracy, lekcje prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Magda jest bardzo miła i dostosowuje się do potrzeb każdego ucznia z osobna

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Pani Magdalena od niecałych dwóch lat uczy angielskiego naszą córkę (klasy 1-3 szkoła podstawowa). Jest bardzo skuteczna, córka znacząco wykracza umiejętnościami językowymi poza szkolny program nauczania i ma bardzo duży zasób słownictwa. Pani Magdalena przygotowuje ćwiczenia, jest zawsze przygotowana i co ważne - zawsze obecna. Solidna nauczycielka.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Miła, sympatyczna i kompetentna osoba, syn chętnie uczy się języka i są widoczne efekty oraz nie czuje skrępowania aby zadawać pytania. Dodatkowe zadania są zaletą w rozwoju dziecka. Bardzo polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Pani Madzia jest bardzo fajną korpetytorką. Zajęcia prowadzone są w miłej i luźnej atmosferze. Pomaga w odrobieniu zadań domowych i w ciekawy sposób przekazuje nowe informacje. Dzięki tym lekcjom lepiej opanowywuję program w szkole i pewniej czuje się w rozmowie po angielsku

avatar
Greta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Bardzo polecam pania korepetytorke! Świetnie przygotowala mnie do matury rozszerzonej z jezyka angielskiego! dodatkowo lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze, bez stresu, cieplutko polecam wszystkim maturzystom I nie tylko!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Szczerze polecam Panią Madzie jako doswiadczonego i kompetentnego korepetytora. Zajęcia prowadzone są w miłej bezstresowej atmosferze. Jest punktualna i zawsze przygotowana do zajęć. W swoją pracę angażuje się w 100%. Ma dużo cierpliwości. Wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały. W bardzo krotkim czasie dzięki Pani Madzi syn nadrobił zaległości z oceny dopuszczajacy na półroczne na koniec roku otrzymał dobry. Pani Madziu dziękujemy za poświęcony czas przekazaną wiedzę jesteśmy pełni uznania. Z wyrazami szacunku. Wdzięczni rodzice z synem Michałem.

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Lekcje bardzo w miłej atmosferze. Dzięki lekcjom w krótkim czasie zrobiłam bardzo duże postępy co przyniosło zadawalajcy wynik na maturze. Polecam !!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Chodziłam rok i bez problemu zdałam mature , świetne materiały pomocnicze, lekcje w miłej atmosferze upływają bardzo szybko , polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.