Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 60 / 60 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

Ciao! Chcesz podszkolic swoje umiejętności lub dopiero rozpoczynasz przygodę z tym pięknym jezykiem? Włochy to Twoja pasja? Szykujesz się w podróż życia albo wyjeżdżasz na dłużej? A może potrzebujesz pomocy w szkole/na uczelni? Chętnie pomogę rozwinąć Ci skrzydła :) Jestem magistrem filologii włoskiej z uprawnieniami do nauczania. Posiadam bogaty zbiór materiałów dydaktycznych i ciekawych ćwiczeń a program dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia:) Moja przygoda z włoskim zaczęła się kilkanaście lat temu, od tej pory regularnie jeżdżę do Włoch, kontakt z żywym językiem mam 24/h, a moja wiedza opiera się nie tylko na podręcznikach ale i własnych doświadczeniach.
Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.