Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Warszawa (Żoliborz +2)

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Magda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2019
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego nr 4 w Warszawie
Skrzypce
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Anielska cierpliwość, bardzo dobry kontakt z dzieckiem, osoba godna polecenia. Nie da się jej nie lubić, a to ogromnie ważne, żeby uczeń lubił nauczyciela. Pani Magda potrafiła zapanować nad moim dzieckiem i wzbudzić większe zainteresowanie instrumentem niż robił to profesor w szkole. W tym roku szkolnym również bierzemy lekcje u pani Magdy. Polecam serdecznie.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Pani Magda to świetna nauczycielka! Uczy z pasją oraz posiada niekończące się pokłady cierpliwości. Serdecznie polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Pani Magda to osoba kompetentna, wyrozumiała i cierpliwa. Świetnie przygotowała mojego syna do egzaminów końcowych. Lekcje z Panią Magdą sprawiały przyjemność Jasiowi, a ja nie musiałam się martwić. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.