Magdalena Wielgus

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online

Magdalena Wielgus

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Magdalena Wielgus

O mnie

Ciao, buongiorno, salve! Jeśli szukasz swojego lektora języka włoskiego, ze świeżą energią, pozytywnym podejściem do życia i do nauki - dobrze trafiłeś/aś! :) Proponuję Ci zajęcia, w których poznasz nie tylko zasady gramatyki i pogłębisz słownictwo, ale również dowiesz się wielu ciekawostek o Włoszech i samych Włochach. Opowiem Ci, dlaczego Polacy tak bardzo rozkochani są w Bel Paese i sam/sama zasmakujesz magii języka i kultury.Podczas zajęć korzystam z wielu podręczników, materiałów audio i wideo, a także autorskich ćwiczeń. Dobieram sposób nauki indywidualnie, abyś to Ty mógł/mogła wynieść z naszych zajęć same najlepsze rzeczy! :)Nie czekaj, daj mi znać, że jesteś!Baci!Garść informacji:

Udzielam korepetycji przez Skype’a.

Zajęcia mogą odbywać się w wymiarze godzin: 45 min, 60 min, 90 min.

Cena za 60 minut - 50 zł.Studentka filologii włoskiej w Łodzi

Studentka na wymianie międzynarodowej Erasmus+ we Włoszech

Universita` degli studi Aldo Moro di Bari

Lektor w szkole językowej Perfect-Ok w Łodzi

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia włoska
09.2015 - 06.2018
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2016 - aktualnie
Tłumacz j.angielskiego
07.2018 - aktualnie
Perfekt - Ok. Szkoła języków obcych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2019

Magda prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie i ciekawie. Jest pasjonatką języka włoskiego i zaraża swoją pasją do tego języka. Z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia :)

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Bardzo polecam zajęcia z języka włoskiego z Panią Magdaleną! Prowadzi świetnie zorganizowane lekcje i dostosowuje się do poziomu znajomości języka ucznia oraz jego próśb o przerobienie konkretnego materiału. Pani Magdalena prowadzi zajęcia online, które serdecznie polecam dla tych którzy nie mają czasu na dojazdy, a chcą podszkolić język obcy!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2016

Polecam w 100%. Bardzo uprzejma i cierpliwa osoba, bez problemu każdego nauczy języka włoskiego. Posiada duże umiejętności, odpowiedni korepetytor dla dzieci jak i starszych osób :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.