Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Bemowo +7)

Magdalena Sk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/512 opinii
Dla użytkownika Magdalena Sk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 07.2012
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Pani Magda jest świetną nauczycielką. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów, świetnie tłumaczy, a także jest mega cierpliwa :)
Każde zajęcia były świetnie przygotowane czy to online, czy na żywo. Bardzo polecam zajęcia u Pani Magdy.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Zajęcia z Panią Magdaleną śmiało mogę polecić wszystkim uczniom liceum przygotowującym się do matury. Pomimo wielu lat nauki rosyjskiego w szkole, muszę przyznać, że byłam nogą z tego języka. Mój ówczesny poziom mogę ocenić na średnie A2. W ostatniej klasie liceum zmotywowana zbliżającą się maturą zapisałam się na zajęcia u Pani Magdaleny, na które uczęszczałam 2 razy w tygodniu. W końcu trafiłam na nauczyciela z podejściem do ucznia. Pani Magdalena doskonale wyłapuje obszary wiedzy, w których jest się najsłabszym i pomaga nadrobić zaległości. Dodatkowo udało mi się bardzo mocno poszerzyć słownictwo. Gdy nadszedł czas matur, tej z języka rosyjskiego obawiałam się najmniej. :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

od zawsze kulałem z jęz. rosyjskiego, tłumaczyłem sobie ze znam angielski i to wystarczy w życiu. Jednakże w mojej pracy otworzyliśmy się na rynki wschodnie i byłem zmuszony zacząć rozmawiać i pisać w języku Puszkina…. Pani Magda pomogła mi odświeżyć wiedzę z liceum, zwróciła uwagę na błędy, które robiłem oraz pomogła w nauce branżowych słówek. Jej systematyczna pomoc (1 raz w tyg.) spowodowała, iż dziś to wszyscy w pracy traktują mnie jako specjalistę od rosyjskiego i zwracają się z prośbą o pomoc gdy potrzebują jakiegoś „słówka” lub tłumaczenia. Serdecznie polecam, gdyż przy takim nauczycielu nauka to przyjemność.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Pani Magda uczyła mojego syna przez 3 lata. Dzięki tym korepetycjom bez problemu podciągnął się w stopniach a później osiągnął maksymalny wynik na maturze rozszerzonej. Bardzo polecamy.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Współpracuje z p. Magdą już ok 3 lat - lekcje są kreatywne i dobrze przygotowane. Materiał przerabiany dokładnie, a same lekcje przygotowane skrupulatnie. Bardzo cenię sobie ten czas jaki poświeciliśmy na wspólną naukę. Polecam zarówno "małym" i "dużym" uczniom =)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
31 sierpnia 2016

Jeśli ktoś szuka lekcji kreatywnych i dobrze przygotowanych pod względem merytorycznym, to polecam zajęcia z P.Magdą. Wykazuje się dużą cierpliwością i pomysłowością podczas przekazywania wiedzy nawet opornym do nauki języków.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Bardzo sympatyczna korepetytorka z dużą dozą cierpliwości. Magdalena zawsze jest przygotowana do zajęć i potrafi zmotywować do nauki. Zdecydowanie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Współpracuję z p. Magdą już 2 lata, rozpoczynałam naukę od podstaw (2x w tyg.). Obecnie nie mam problemów z gramatyką, swobodnie buduje wypowiedzi i nie mam problemów z pisaniem. Nauka, a szczególnie języków obcych, wymaga poświęcenia czasu oraz dobrego nauczyciela - cieszę się, że udało mi się takiego nauczyciela znaleźć! Polecam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2012

Zdecydowanie polecam, bardzo dobrze i ciekawie prowadzone zajęcia dostosowane do potrzeb danej osoby. A na dodatek Magda jest osobą przesympatyczną z dobrym i motywującym podejściem do każdego ucznia, nawet takiego starszego jak ja :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2011

Z przyjemnością polecam Panią Magdę. Jest osobą poważnie podchodzącą do zajęć, zawsze przygotowaną i proponującą ciekawe ćwiczenia do wykonania. Współpracujemy już 2 rok z rzędu i mój syn nie ma problemów z językiem rosyjskim. Polecam w 100%.

avatar
cat
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2011

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę, dzięki niej zdałam rozszerzoną maturę z rosyjskiego na 92% :) Pani Magda jest cierpliwa, bardzo sympatyczna i posiada profesjonalne podejście do pracy :) Jestem bardzo zadowolona z współpracy.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
6 stycznia 2011

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Magdą. Jest to osoba bardzo kompetentna, świetnie znająca się na rzeczy i rzetelna. Dzięki jej pomocy zdałam egzamin na certyfikat "Język rosyjski na co dzień" bez większych problemów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.