Milena Adamczewska

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
Szczecin

Opis ogłoszenia

Wykwalifikowana nauczycielka i zarazem metodyk języka angielskiego (uprawnienia zdobyte
w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, najlepszej niepublicznej uczelni w Polsce) udzieli lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadam 6 lat doświadczenia w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych (w tym także Business English). Z powodzeniem przygotowywałam uczniów do certyfikatów językowych (FCE & CAE), rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim oraz egzaminów językowych do szkół gimnazjalnych, również liceum oraz na studia.

Doświadczenie zdobyłam pracując za granicą (w czeskiej Pradze – 2 lata) oraz w kraju (Warszawa – 4 lata). Posiadam najwyższy certyfikat językowy potwierdzający moją znajomość języka angielskiego na poziomie zbliżonym do rodzimego mieszkańca państw anglojęzycznych
(CPE – certyfikat biegłości językowej). Do swojej pracy podchodzę z pełnym profesjonalizmem
i zaangażowaniem. Posiadam mnóstwo własnych materiałów i pomocy naukowych, które przyspieszą i ułatwią przyswojenie języka angielskiego.

Jestem osobą rzetelną i godną zaufania (posiadam referencje ze szkoły językowej ‘‘Sokrates’‘
w Warszawie oraz od moich uczniów, których miałam przyjemność prowadzić podczas mego pobytu w stolicy). Ponadto, aby sprostać wymaganiom uczniów i udoskonalać własny warsztat metodyczny stale uczestniczę w szkoleniach i warsztatach metodycznych adresowanych do nauczycieli języka angielskiego. Dysponuję elastycznymi godzinami zajęć. Nie prowadzę zajęć
w innych placówkach oświatowych, gdyż jestem nastawiona na indywidualne podejście do każdego ucznia, ich potrzeb i oczekiwań.

Zawsze rzetelnie przygotowuję lekcje pod kątem językowym i metodycznym, co jest pracochłonne
i wymaga mnóstwo czasu i zaangażowania. Zajęcia odbywać się będą u mnie w domu, na bardzo cichej i spokojnej dzielnicy, w komfortowym i specjalnie przygotowanym do tego celu gabinecie (oddzielonym od reszty domu). Poważnie zainteresowanych, serdecznie zapraszam na zajęcia.

Pierwsza lekcja jest zawsze gratis!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.