Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Gliwice
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję konwersacje z języka angielskiego w przyjaznej atmosferze. Podczas lużnej rozmowy, poprawiam wszelkie błędy fonetyczne i gramatyczne, cierpliwie tłumacząc aby w rezultacie wspólnie je wyeliminować. Jestem zwolenniczką nauki poprzez zabawę i gorąco wierzę, że nauka może być również przyjemnoscia, Odsuwam na bok tradycyjne, szkolne metody nauki pracując nad wybranymi elementami, dlatego wspólnie z uczniem ustalamy styl prowadzenia lekcji.

W Anglii ukończylam kurs Certificate in Advanced English, jednak ostatnie 15 lat spędziłam w Australii gdzie językiem angielskim posługiwałam sie na codzien w życiu zawodowym i prywatnym. Skonczyłam kurs dla nauczycieli Angielskiego TEFLEN w stopniu zaawansowanym.

Kładę nacisk na poprawność językową i fonetykę, moim celem jest przełamanie bariery w używaniu języka, pomogę tym, którzy obawiają się mówic po angielsku w obecności innych. Dla bardziej zaawansowanych osób dobiorę odpowiednie ćwiczenia i zorganizuję praktykę konwersacji i komunikacji. Przygotuję do wyjazdu za granicę, wszelkich egzaminow w tym matury, oraz pomogę w pracach domowych. Priorytetem każdej mojej lekcji jest zdobycie umiejętności swobodnego posługiwania się językiem angielskim, tym którego używa sie na codzien, a nie tylko tym z podręczników:)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2002
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych
Licencjat
Zarządzanie Marketing
Kursy i szkolenia
08.2018
TEFL TESOL
Doświadczenie
06.2021 - aktualnie
Methodist School of English
Nauczanie j. angielskiego prywatnie oraz w grupach szkolnych.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.