Magdalena Stefańska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań (Jeżyce)

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej UAM i nauczycielem stażystą w szkole podstawowej. Udzielam korepetycji z języka niemieckiego i angielskiego. Z przyjemnością udzielę indywidualnych lekcji uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Potrafię pomóc uczniom opanować bieżący materiał oraz nadrobić zaległości w szkole. Przygotuję również do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych – poziom podstawowy oraz rozszerzony. Dni i godziny lekcji do ustalenia.
Stawka: 50/h.
Telefon: 500001946
Zapraszam serdecznie na zajęcia!
Magdalena :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
UAM
Magister
Filologia, lingwistyka stosowana
08.2018 - aktualnie
Szkoła Podstawowa
Nauczyciel stażysta
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2018 - aktualnie
Korepetycji udzielam od 2012 roku

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Pani Magdalena jest nauczycielką moich dzieci w szkole. Wraz z jej przyjściem do naszej szkoły lekcje niemieckiego zmieniły się diametralne. To jest nauka z prawdziwego zdarzenia, dodatkowe przygotowane materiały, przemyślane sprawdziany, konkursy - wszystko w takiej atmosferze, że dzieci chętnie chodzą na lekcje i chcą się uczyć (choć nie jest to przedmiot obowiązkowy).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.