Maciek Sołtan

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online

Maciek Sołtan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Maciek Sołtan

O mnie

Jestem obywatelem szwedzkim. Skończyłem studia na Uniwersytecie Sztokholmskim na wydziale ekonomicznym z tytułem "civil ekonom" - ekonomista. W maju 2016 r powróciłem do Szwecji, gdzie jestem na emeryturze. Płatność w PLN lub SEK. Pracowałem w kilku korporacjach na wysokich stanowiskach. Ponad 30 lat przebywałem w USA, gdzie rowniez pracowałem na wysokich stanowiskach. Moja znajomość języka zarówno szwedzkiego jak i angielskiego jest na poziomie - native speaker. Jako lektor obu języków mam przygotowanie pedagogiczne - nauczyciel języka dla obcokrajowców (szwedzki - sfi, angielski - esl). Uczę wyłącznie przez internet, używając SKYPE i wkrótce przez nowy komunikator zezwalający na używanie wszystkich mediów (youtube, mp3, etc). Moim głównym celem jest nauczyć Ciebie aktywnego języka, tak abyś mógł się swobodnie porozumiewać.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1970 - 05.1974
Stockholms Universitet, Stockholm, Szwecja
Magister
ekonomia, ekonomika przedsiębiorstwa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

Z panem Maćkiem uczę się od niecałego roku. Proces nauczania przebiega bardzo sprawnie, w miłym nastroju, a postępy w mojej nauce są zauważalne. Podczas lekcji pan Maciek wykorzystuje różne materiały, w tym książki oraz strony internetowe, zwraca także uwagę na poprawną wymowę słów i fraz. Dodatkowo podczas lekcji opowiada ciekawostki, dotyczące kultury i historii Szwecji. Z całą pewnością mogę polecić lekcje języka szwedzkiego z panem Maćkiem.

Maciek Sołtan

Bartosz
Dziękuję Ci, za bardzo miłą opinię i będzie mnie bardzo miło spotkać Cię w Szwecji u siebie z Twoimi rodzicami.
mvh

avatar
Kasie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2019

Pan Maciej gawędziarz :)
Dużo uczy, dużo rozmawia.
Zawsze chętny do pomocy, niezależnie od sytuacji.
Ja mam chwilowo przerwę ale wrócę do nauki z Panem Maćkiem :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2016

Dotychczas jestem bardzo zadowolona z nauki. Polecam :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2014

Pan Maciek uczy z dobrych książek, w miłej atmosferze, w taki sposób, że uczeń nie zdaje sobie sprawy ,że tak szybko opanowuje materiał. Co jest bardzo ważne zwraca uwagę na wymowę. Na rozmowie kwalifikacyjnej moi pracodawcy zwrócili uwagę, że mam "bra uttal" co jest już chyba wystarczającą rekomendacją.

avatar
Anetka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

Polecam naukę z panem Maćkiem:) lekcje są dynamiczne,konkretne a do tego bez stresu- czyli to co lubię. Sama jestem nauczycielką j.francuskiego więc tym bardziej oceniając wiem do czego się odnieść.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2014

Pan Maciek pomagał mi przygotować sie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Służył pomocą zarówno w kwestiach językowych, jak i merytorycznych związanych z rozmowa o prace. Pan Maciek jest osoba bardzo sympatyczna a zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Z cala pewnością mogę polecić Pana Macka jako nauczyciela języka angielskiego.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2014

Pan Maciek to nauczyciel godny polecenia. Przygotował mnie solidnie do rozmowy kwalifikacyjnej w Szwecji. Atmosfera na zajęciach jest bezstresowa i miła. Pan Maciek przekazuje wiele praktycznych informacji związanych ze Szwecją. Jest bardzo życzliwym nauczycielem, ale jednocześnie wymagającym. Szczerze polecam jeśli komuś zależy na efektywnej nauce języka szwedzkiego.

Maciek Sołtan

Pani Magdo, dziękuję bardzo za miłą opinię. Życzę wszystkiego najlepszego!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2014

Z panem Maćkiem uczę się od paru miesięcy. Zaczynając od podstaw w krótkim czasie pomógł mi osiągnąć znaczną biegłość w szwedzkim, dzięki dobremu przygotowaniu i doskonałej atmosferze, sprzyjającej konwersacji. Pan Maciek potrafi znaleźć idealną równowagę między wymaganiem a zachęcaniem, dzięki czemu postępy są zauważalne gołym okiem. Do tego jest osobą bardzo życzliwą i pozytywną. Z serca polecam wszystkim zapaleńcom szwedzkiego ;)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2013

Bardzo dobry i sympatyczny nauczyciel.Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, są przy tym ciekawie prowadzone i starannie zaplanowane.Na każdą lekcję przygotowuje dużo ciekawych materiałów: z gramatyki, ze słownictwa, ze słuchania, do czytania i do mówienia. Pan Maciej jest wymagającym i konsekwentnym nauczycielem, motywującym do nauki. GORĄCO POLECAM!

avatar
Ewela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2013

Pan Maciek jest osobą bardzo komunikatywną jak również bardzo zaangażowaną w nauczanie języka. Posiada niespotykaną umiejętność przekazywania wiedzy i reprezentuje poziom profesjonalisty. Lekcje prowadzi interesująco i bezstresowo w przyjemnej i komfortowej atmosferze, pozwalającej na szybkie przyswajanie i utrwalanie wiedzy.
Jeśli masz chęć do nauki, to pracując z P. Maćkiem osiągniesz naprawdę bardzo wiele. Super nauczyciel i super człowiek z dużą wiedzą i poczuciem humoru :)
Dziękuję i szczerze polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2013

Chodziłem na rożne kursy/korepetycje ale spotkania na Skype z Maciejem najlepiej wspominam oraz dały najlepsze rezultaty. 100% Polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2013

Gorąco polecam lekcje języka szwedzkiego z Panem Maciejem. Lekcje przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze. W bardzo przystępny sposób, w krótkim czasie zapoznałam się z obcym językiem, przełamując lęk przed konwersacją.
Pan Maciej inspiruje do samodzielnego myślenia, motywuje do pracy i podkreśla postępy w nauce.
Jest sympatycznym, kulturalnym człowiekiem z poczuciem humoru, dużą wiedzą i doświadczeniem.

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2012

SUPER! Gorąco polecam. Lekcje w bardzo miłej atmosferze, a sam Maciek bardzo dobrze przygotowany ;] żadnego stresu. Od języka specjalistycznego do codziennych rozmówek ;) Lekcje miłe, łatwe i przyjemne ;) Napewno z Mackiem szybko załapiecie płynność języka szwedzkiego jak i angielskiego

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2012

Pan Maciej jest wspaniałym, wartościowym człowiekiem i nauczycielem. Posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Bardzo cenna jest panująca podczas lekcji atmosfera-przyjazna, pełna życzliwości, zrozumienia i cierpliwości, co bardzo sprzyja nawet najbardziej zblokowanym przed konwersacją uczniom. Pan Maciej posiada ogromna wiedzę o życiu w Szwecji i chętnie dzieli się cennymi doświadczeniami. Lekcje j.szwedzkiego u Pana Macieja, to czysta przyjemność i bardzo cenne chwile-szczerze polecam!!!
Gosia

Maciek Sołtan

Pani Malgosiu, dzekuje bardzo. Zycze wszystkiego najlepszego

avatar
witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2011

Pan Maciej posiada wiedzę oraz potrafi ją przekazywać. Koryguje błędy a jednocześnie zachęca do mówienia.
Jednocześnie jest bardzo ciekawą osobą, która dużo podróżowała po świecie i potrafi o tym barwnie opowiadać. Tak więc można się nie tylko nauczyć bardzo dobrze szwedzkiego, ale również dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy nie tylko o Szwecji. Polecam lekcje u Pana Macieja. Witek

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2011

Polecam Pana Włodzimierza, przygotowywałam się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku i przyznaje szczerze ,że jestem bardzo zadowolona. Pan Włodzimierz przygotował całe zaplecze aby przeprowadzić wstępne interview oraz poprawił mi CV i dał inne potrzebne i bardzo przydatne materiały. Więc jeśli jesteś w podobnej sytuacji, wyjeżdżasz za granice lub chcesz poprostu nauczyć sie angielskiego polecam.

Maciek Sołtan

Aniu, dziękuje Ci. Napisz jak poszło...

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.